• aynı zamanda mighty morphin' power rangers ikinci sezon on altıncı bölümünün adı.
  • an itibariyle trt 1 de ilk bölümü yayınlanan gençliğimizin en en en dizilerinden biri.
    seni çok özlemişim vincent!
  • an itibariyle trt 1’de birinci bölümünden itibaren tekrar başlamış olan dizi. vay trt 1 vay, sende ne cevherler var, çıkar işte böyle de yeni nesil de dizi görsün. nerede efekt nerede bilgisayar animasyonu? %100 oyunculuk ve %100 senaryo etkisi. okumaya özendirme de cabası. her bölümde bir kitap okunur. ilk bölümün kitabı "büyük umutlar"dı. gerçi "büyük beklentiler" diye çevirmişler olsun o kadar hata kadı kızında da olur.
  • aynı zamanda family matters sekizinci sezon on yedinci bölümünün adı.
  • an itibariyle trt'de yayinlanarak
    beni tekrar çocukluğuma götürmüş dizidir. ama çocuk eblekliğiyle farkedememişim, vincent, sen ne karizma bişeymişsin, çirkin öyle mi olur.
    bu arada 80'ler giyim kuşamı da bütün
    ihtişamıyla karşımızda, o vatkalar, o fırfırlar, haymaşallahh dedirtti gece gece
  • bu isimle anilan diziyi cocukken seyrederdim fakat daha sonralari dizinin ismini ve hikayesini unutup, aslan yüzlü bir adam vardi diye arkadaslarima sormaya basladigimda biran benden baska kimsenin seyretmedigine inandim ve bütün diziyi kendi hayal dünyamin yarattigina inandim uzun süre. simdi duyuyorum ki, yeniden ele alacaklarmis diziyi. bakalim, umarim güzel olur.
  • şu anda trt1'de yayınlanan dizi. çirkin olan arkadaş baya çirkinmiş. güzel de bi boka benzemiyor.
  • lion king, up, wall-e bunların hepsi mükemmel animasyonlar fakat hiçbiri beuty and the beast kadar sıcak ve güzel olamaz.seslendirmenlerinin de bunda payının büyük olduğunu düşünüyorum.3dsi gelecekmiş tekrar gitmek için sabırsızlıkla bekliyorum.
  • torrent de bulunabilecek dizidir.
    tey tey 80 ler.
    http://en.wikipedia.org/…_and_the_beast_(tv_series)
  • kristin kreuk ve jay ryan'ın başrollerini paylaşacağı the cw dizisi. başlangıç tarihi 11 ekim. ancak dizinin ilk bölümü showcase'de 4 ekim'de olacakmış. nasıl oluyorsa?...

bu da türkçe altyazılı trailer;

http://www.youtube.com/watch?v=qhmwldspahk
hesabın var mı? giriş yap