şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • youtube'da yeni keşfettiğim büyümesi gereken güzel bir kanal.
  • babaanneme bile izletsem izafiyet teorisini anlar.
  • hoş bir youtube kanalı. akıcı bir anlatım. konular da ilgi çekici. her cumartesi sabahı yeni video geliyor. takip edilesi.
  • son videosunda sabitlediği yorum ile kendisine aşık ettirmiştir.

"katıl butonuna özel video hiçbir zaman gelmeyecek. bilginin kısıtlaması, ayrıcalığı olmaz. yaptığım ve yapacağım tüm videolara herkes her zaman özgürce erişebilecek. elbette maddi destekte bulunan herkese ileride ufak sürprizlerim ve hediyelerim olacak. ancak bebarbilim de bu destekler sayesinde uzun süre varlığını sürdürebilir. siz de aşağıdaki linklerden destek olabilirsiniz. fakat ne olursa olsun burada olan hepiniz iyi ki varsınız "
  • aşırı beğendiğim youtube kanalı. belirli bir seviyeye geldi. daha da iyi bir konuma geleceğine inanıyorum. bir dönüm noktasıda. işleri ticari konular sebebiyle içerik ve sunum olarak ivme kaybetmemeli. aksine bu gücü kaliteyi arttırmak için kullanmalı. anladığım kadarıyla bu vizyona sahip. zaman.
  • son zamanlarda youtube türkçe icerikleri arasinda kalitesiyle bir kaç adım öne çıkan kanal. kanal in abone sayısı fazla degilmis. varsın olmasin. izleyin, izlettirin derim.

not: kanal yöneticilerine küçük bir önerim olacak, özellikle arapça, urduca, farsça, vs dillerini bilen birilerinden yardım alarak altyazılar koyarlarsa, o toplumlara ulaşan bir içerik sunmuş olur. inanın o toplulukların gerçek bilimsel bilgiye ulaşabilmeleri bizlerden bile çok çok daha az.
  • çok güzel videolar yapan bir content creator
    (discord sunucusunu bulabilen varsa mesaj yazabilirsiniz bizde girelim bakalım)
  • 150 farklı video izleyip bir türlü anlamadığım "hız arttıkça zamanın yavaşlaması“ olayını tek videoda kafama sokabilmiş kanaldır. ayrıca fizikle uzaktan yakından alakası olmayan insanlara young deneyi gibi bence insanlık tarihinin en önemli gizemi olan fenomeni de basitçe izah edebilmiştir.
  • güzel, özgün bilimsel içerikli konuları yalın, salt ve anlaşılır düzeyde anlatan çok verim alabileceğiniz bir youtube kanalı, videoları su gibi akıp gider.
  • maxwell, faraday, heisenberg, pastor, bohr ve niceleri... tarihte yaşamış, insanlığa büyük katkıları olan değerli bilim insanlarının hayatlarını bir kere de bu kanaldan dinledim. umarım devamı gelir ve fizik, kimya, biyoloji, matematik gibi temel bilimlerde, isimlerini denklemlerden sadece bildiğimiz değerli insanların hayatlatını da öğrenmiş oluruz. başarılı ve değerli videolarınız için teşekkürler, emeğinize sağlık.

edit:imla