• fenerbahce tv de bekaret gafini yapan kisi.
    http://www.milliyet.com.tr/…/09/05/son/sonspo03.asp
  • sabah'ın bugün verdiği habere göre "spermlerini sildiği ve 35 yıldır sakladığı peçeteyi sergileyen ressam bedri baykam'a "teşhircilik" suçundan soruşturma başlatıldı. madde, 6 ile 12 ay arası hapis öngörüyor. "
    sanırım ilk otuzbirinden kalma bir peçete, bence de sergilenmeli hatta böyle bir koleksiyon yapılmalı ünlülerin attırdığı peçeteler diye güzel olur. mesela attırıklar istanbul'da diyerek sabancı müzesine insanlar çekilebilir.yanlız haber'in manşeti de ayrı güzel "spermen'e soruşturma".
  • (bkz: spermen)
  • (bkz: #10028411)
  • bundan en az 5 yil once bir programda seyrediyordum kendisini. sol elle tersten yazip, hayran kalmis gibi yapan sunucuya: " solaklarda vardir bu... normal. da vinci'de de vardi..." seklinde bir cumle kurmustu da o zamanlar "yurru be!.." dedirtmisti. simdi dusundum de... da vinci gunumuzde yasiyor olsaydi "ben peceteye silerim... normal bu bedri de silerdi..." der miydi acaba?

pecete olayi bir yana, umrunda mi bilmem ama haksizlik da etmeyeyim kendisine. odtu'de birkac eserini gorme imkanim olmustu kendisinin...bana gore gayet kaliteliydiler sanki, ama peceteyi gormek istemem gene de.
  • bu adamı ciddiye alan bir kesim var. adres veriyorum; çağdaş yaşamı destekleme derneği üyeleri. özellikle de orta yaşlı üyeleri. hastalar kendisine. bir teorisyeni dinler gibi dinliyorlar.
  • bu ulkeye fazla gelen bir insan. fazla gelmek olcutu olarak bu entrymde kusum aydin'i kullanmak istiyorum: kusum aydin bey bu ulkede bir boslugu doldurmus, sikintidan patlayan binlerce ev hanimi ve ev kizini dusundurtmese de gulduren, bu gorev icin ulkeye gereken bir kisi.

bu sozlerimin isiginda kendisinin yaratici gucunu tasiyan pecetesinin cope atilmasinda beis gormuyorum.
  • takım elbiseli katıldığı atatürkçüler derneği töreninden koşarak, beuys-vari kıyafetler içinde sanat protestolarına yetişen, kemalizmin artık en geri okumalarından hemen küratörlük tartışmalarına atlayan... yolda nükhet duru'yla yaşadığı aşkı magazincilere satan... bulaştığı her şeyi anlamsızlaştıran, katıldığı her tartışmayı aşağı çeken, kendini woody allen sanan, artık işlemeyen bir kabiliyet. zavallı ego. gençler aksanat'ın teknosa olmasına karşı protesto yaparken, kameraların önüne atlayıp rol çalan ve lafı 'merhum sabancı'ının kemiklerine' getiren ve bu noktada da infilak eden 80'ler çöküşü. bir devrin tarihsizliği.
hesabın var mı? giriş yap