• bu konuda da reklam beklediğim kişilerin reklamı.

"sayıştay’a göre tmsf'nin digiturk satışından elde edeceği gelir aslında 292 milyon 199 bin dolar olacak iken, katar'ın beın medya grubunun yaptığı kesintiler nedeniyle tahsil edilen rakamın ancak ve ancak 162 milyon 668 bin dolar olduğunu anlıyoruz. bunun yanında geçen hafta devlet, katarlı beın sports'un kulüplere ödeyeceği 300 milyon tl'yi cumhurbaşkanı talimatıyla üstlendi. bunu da hesaba katarsak sırf beın sports nedeniyle kamu zararımız, yani halkın tepesine binen yük 1 milyar 570 milyon tl."

https://www.birgun.net/…milyar-570-milyon-tl-324666
  • futboluna siyaset karışmış bir ülkede onlarca taraftarın, futbolcunun emeği çalınıyor. sonra maçları kaçak izleyenler mi hırsız olarak nitelendiriliyor ? çok komik.
  • korsan izleyenin hırsız olması beinsports'un üç kağıtçı olması gerçeğini değiştirmiyor.
    korsana karşı biri olarak iki çakal arasında insanlar işine gelen çakalı seçiyor.
    beinsports'un üyelerinden birinci lig için istediği paranın üçte birine abd'de komple nba, nfl, mlb falan izliyor insanlar, ab'de çok daha kaliteli ligler için çok daha kaliteli yayınlar çok daha ucuz.
  • bu çöp ligi para verip izleyen de enayi oluyor.
  • kul hakkına falan girmez.
    beinsport kul falan değil, tüzel kişiliktir.
    bulduğunuz zaman kaçırmayın.

edit: çok sayıda yazar mesaj attı. destekleyende oldu karşı çıkanda. unutulmasın ki ben olaya dini açıdan baktım.
    ya inanırsın ya inanmazsın, yorum yapamazsın, fikir yürütemezsin, duyar kasamazsın.
    senelerce dede baskısıyla yazları kuran kursuna gittim. gerçi kaçıyordum ama olsun, kısacası bu konuda otorite sayılırım.
  • halk almadığı hizmetin parasını peşin peşin ödediği için saçmalıktan ibaret olan reklamdır. siktirin gidin kapalı kapılar ardında, toplantı odalarında ağlayın! görsel
  • hırsız kelimesini geçirmeyeceklerdi, her an haklarında soruşturma açılabilir.
  • kulüplere parayı ödeme sonra hırsızlar de, sen önce ödemeni yap
  • bir maç için dünya paralar isteyenler hırsızdır asıl.
hesabın var mı? giriş yap