• robert koleji ve boğaziçi üniversitesi mezunu. 13 yıl büyük bir şirkette üst düzey yöneticilik yapmış bir iş seyahati dönüşü 2,5 yaşındaki oğlundan yediği tokatla hayatı değişmiş işinden ayrılmış ve spiritüalizmle tanışmış, hawaii’ye gidip melek terapisi dersi almış tabi öncesi de var bunun küçüklüğünden beri böyle psişik güçleri olduğunun farkındaymış ama hep korkmuş bastırmış bu yeteneğini.. meleklerle iletişim kurmayı öğrenince de ilk işi ‘meleklerle yaşamak’ adlı kitabı yazmak olmuş. o günden sonra yaşadığı mucizeleri ve meleklerle iletişim kurma yollarını anlatıyor bu kitapta. açıkçasını söylemek gerekirse ben çok meraklıyımdır bu tür konulara hemen kitabını alıp okudum evet verilen örnekler bazen çok saçma hani yok artık daha neler diyorsunuz ama birazcık sabır ve inançla benzeri mucizelerle karşılaşabiliyorsunuz. kitabın bir bölümünde meleklerin size bıraktığı işaretlerden bahsediyor. sayılar,bulutlar,gökkuşağı,bozuk paralar gibi ama en belirgin işareti tüyler hani şu beyaz kuş tüyüne benzeyenlerden. kısacası ön yargıyla yaklaşmak yerine alıp okunabilitesi olan bir kitap. 8,5 tl. gibi bir fiyatı var.
  • her şey bitmişti, bir melekler kalmıştı piyasada ticareti yapılacak, bu ablamız yaptı, tam oldu. melek kartlarıymış, melek koçluğuymuş... iyi ekmeğini yiyorlar. benim esas anlamadığım bunların peşinden giden, kitaplarına bilmem kaçıncı baskıyı yaptıranlar. manevi bi boşluk hissediyorsan din üzerine kafa yor, tasavvuf ve felsefe kitapları karıştır... bir dolu külliyat var okunacak feyiz alınacak. bunca zenginlik bir kenarda dururken meleklerle yaşamak seminerlerine gidip beki hanımın öğretilerinden niye fayda bekler modern insan, anlamıyorum.
    bilhassa birincil hedef kitle olan caddebostan teyzelerinden ricam, böyle pozitif enerji teyzelere prim vermeyin gözünüzü seveyim. hayır, onlar çok sakinler pek güleçler de, ben bu işin ticareti büyüdükçe sinirleniyorum.
  • kitabına bir gözattıktan sonra "dümbeleklerle yaşamak" isminde bir kitap yazmaya karar vermeme vesile olan "kitle"sel gelişimci. ne de olsa dümbelekler her an yanımızda her yerde!
  • melek diye konuştuğu varlıkların büyük ihtimalle cin olduğunu düşündüğüm kişidir.
    paranormal herhangi bir abinin/ablanın hüviyetine bakamayacağımızdan kelli gece gece icat çıkarmayın denişikleri başınıza musallat etmeyin diye takipçilerini uyarmayı borç bildiğimdir.
  • "karşıma tüy çıktı ya la" diye evrenden işaret aldığını iddia eden takipçileri olduğunu okuyunca bir kez daha ağzımı açık bırakan popüler yazardır.

kardeş ben her köşe başında "aj" plakalı arabalar görüyorum, backstreet boys'taki aj'in aslında abim olduğunu düşünürdüm ergenken, kütük west palm beach florida sanki anasını satayım. bugün ciddi bi ifadeyle "o değil de her köşebaşında gördüğüm arabalarla abim beni kolluyo ehehe" desem yarın kup manisa'dayım. neyse ki lisede biraz bilimdir psikolojidir okudum ettim de algıda seçicilik diye bişey olduğunun idrakine varabildim.

ha akşamdan bsb dinleyince sabah yine en az 3 tane aj plaka görmüyor muyum görüyorum. lan yoksa?
  • meleklerle konustugunu idda eden yazar mi diyim, enerji biseysi mi diyim bilemedim. he bir de gecmisi sifalandirmak icin gayet guzel fiyat bicmektedir. sitesinde oyle yaziyor.
    dogrudur, yalandir bilemem ama musluman oldugum icin benim inanclarima uymuyor.muslumanlikta gecmisi sifalandirmak diye bir sey duymadim.
  • bir televizyon programında ''bize biraz kendinizden bahseder misiniz?'' sorusuna ''çok sıradan bir hayatım vardı.robert kolej'de ardından boğaziçi üniversitesi'nde okudum.bir şirkette üst düzey yönetici olarak çalıştıktan sonra melek işlerine sardım'' dedi.
    varın bu kadına sıradışı gelecek hayatı siz düşünün..
  • öncelikle belirteyim, melekler, şeytanlar periler vb kavramlara inanmam. "ama kuranda yazıyo" diyenlere gelsin, kurana da inanmıyorum. peki neye inanıyorsun it oğlu it dediğinizi duyar gibiyim. o başka entry konusu.

tanım: şizofren bir kişi olabilir.
    yok evde tüy vardı, meleğim bıraktı, yok bozuk para gördüm aha da melek geldi, alt komşu gitar çalıyordu, meleklere dedim kesti vs vs bir sürü safsatayı toplayıp yazmış. ben gibi kerizler de bir sebeple alıp okumuş bunu.

olayın özü karma ve pozitif enerji esasında. sadece bu işi somutlaştırmak için melekleri kullanmış arkadaş, diye düşündüm kitabın ilk 10 sayfasında. sonra baktım ki hakikaten inanıyor, okumayı bıaktım.

kopma noktam, bir toplantıda azrail tarafından bir kişiye verilen mesaj kısmında oldu. hepsi adına azrail o kişiye mesaj iletmişmiş de felan da. birden aklıma saadet zinciri toplantıları geldi. şu sıralar amway çok yapıyor bu toplantılardan. topluyorsun 100 kişiyi bir yere, sonraa içlerinden biri kürsüye çıkıp nasıl kısa sürede zengin olduğunu, parayı vurunca nasıl yaşamaya başladığını felan anlatıyor. içerdeki salar da buna inanıp giriyorlar sisteme. (bkz: neşeli hayat)

aynı o sistem. 400 lira bayılıp gidiyorsun seminere, zaten içten içe inanmak arzusundasın. akabinde biri çıkıp "heeeyyyy, beni dinleyin, azrail bana bişiler dediiii" diyor. allahım ne heyecanlı.

kısaca, kendisi üçkağıtçı ya da dolandırıcı değildir. halkın duygularını da istismar etmiyor. inandığı işi yapıyor ve bundan da para kazanıyor. ama kendisinin istismarcı olmaması şizofren olduğu gerçeğini değiştirmez.

beni duyuyorsan sevgili beki, lütfen bir doktora git. ha bi de kitaba verdiğim 9 lirayı bi ara ofise bıraakırsan sevinirim.
    öptüm, kib, bye
  • iki sene önce hayatımı değiştiren insanlardan bir tanesidir. evet bahsedilen konular oldukça vasat ve parapsikolojik. ancak inandığınız zaman garip bir şekilde oluyor.

iş hayatımda büyük sıkıntılar yaşadığım dönemde bu kadının kitabını okuduktan sonra 1 ayda 2 tane iş transfer teklifi almıştım.

belki algıda seçicilik belki plasebo ama bizzat yaşadım.
  • sadece 1-2 kitapla, sosyal medya paylaşımları, bilemedin senede 1-2 söyleşi ile bu işi sürdürse kabul edilebilirdi. ancak sıcak para herkesi yoldan çıkarır hesabı, işi iyice ticarete dökmüş ve sempatikliğini kaybetmiş insan. seminer ve melek koçluğu eğitimlerinden şakır şakır nakit para aktığını görünce git gide bu seminerlerin sayısı arttırdı. hatta seminerler 2 günlük kampa dönüşmüş durumda. ancak bu kadar kısır bir konudan, bu kadar çok kitabı yazıp satmak büyük başarı. konunun özünü anlamak için ilk kitabı alıp okumak yeterli. diğer kitapların tamamı aynı şeylerden bahsediyor. seminerlerinde eminim yine aynı şeyleri anlatıyordur. türk milleti ve özellikle türk kadınları bu tip şeylere inanmaya çok meğilli. bu tip insanlarda bizim bu zayıf yanımızı keşfedip çok güzel sömürüyorlar. bu kadın kitaplarında meleklerle iletişim kurmak için aracıya ihtiyacınız yok, onlar hep yanınızda, isteyin olsun, isteyin melekler yapsınlar demiyor mu? o zaman iş için, aşk için, otopark yeri için isterim meleklerden olup biter. aşk için, geçmişim için, iş hayatım için neden ayrı ayrı kitaplar alıp, bir de semire gideyim diye düşünemiyor mu kimse acaba?

en vahimi bazılarının bu kadının gerçekten meleklerle konuştuğunu ve eğer onun hakkında kötü bir şey söylerlerse meleklerinin onlara yardım etmeyeceğini düşündüklerini kulaklarımla duydum. işte o zaman benim meleklerle yaşamak konusuyla ilgili tüm düşüncelerim değişti. yavaş yavaş tarikatlaştığını düşünmekteyim. son yaşanan yoga academy skandalından sonra buradan da bir şey çıkarsa hiç şaşırmayacağım. skandal patlak verse şaşırmayacağım bir diğer kişi de (bkz: uğur koşar)

not: yaratıcıya,meleklere, pozitif enerjiye ve iyi niyete inanırım.
hesabın var mı? giriş yap