• erdal atabek'in bir kitabı.
  • her kapı çaldığında beklenen sevgilinin geldiğini sanarak sarf edilen umut dolu sözdür.
  • kendinden emin ama karşısindakinden emin olmayan kişi gevelemesi... çıtlatıyor bi şekil.
  • erdal atabekin hayatından kesitler sunan, küçük anılar kitabı.
  • bir can güngör şarkısı.

uzerimde bir agirlik
    dun hafif miydim
    mutsuzlugum yapismis
    nasil cikartabilirim

bir turlu bitmedi
    sonraya gecmedi
    kuyuda tas gibi
    yagmuru istedi

belki de sensin

iki gun nasil gecmis
    iki uzun soguk gece
    yuzun yine guzelmis
    yuzume degmese de

ellerim gitmedi
    ki neyi bekledi
    sanki ilk an gibi
    tenine degmeleyidi

belki de sensin

ben sessiz sessiz neyi bekler durur dururum
    kavrulur, kul olur ellerimde yalniz gururum
    yuzlerce ah, bin pismanlik madalyonun yuzu yanik
    bu yalnizlik tatsiz, renksiz, uyusuk bir aliskanlik
  • www.belkidesensin.org başlığında konumlanmış ve amacı kanser hastası çocukları kurtarmak olan oluşum.

özeti oluşumun adı ve şu cümlesinde mevcut:

"bir çocuğun hayatını kurtarmaya hazır mısın?"
  • can güngörün çok güzel şarkısı. bu adamda iyi müzisyen olmaktan cok daha öte bir sey var, du bakalim hayirlisi.
  • "ben sessiz sessiz neyi bekler durur dururum
    kavrulur, kul olur ellerimde yalniz gururum
    yüzlerce ah, bin pişmanlık madalyonun yüzü yanık
    bu yalnızlık tatsız, renksiz, uyuşuk bir alışkanlık"

bölümüyle can yakan şarkı. çok acayip.
  • "belki de sensin türkök projesi için kök hücre bağışını yeterli seviyeye çekmek için çalışmaktadır. kesinlikle kan toplamaz, kızılay'a yönlendirmede bulunur." sözüyle yola çıkan oluşum.
    http://www.belkidesensin.org/

farkındalığın bu konuda , özellikle ilik bekleyen binlerce kanser hastasını düşünürsek artması büyük önem arz etmektedir. doğru bilinen birçok yanlış, kulaktan dolma bilgiler varken, ilik nakli ve farkındalığının artması gerekmektedir.

bir bakın, inceleyin, dönor olun derim. verici için hiçbir sorun teşkil etmez, tamamen gönüllülük esasına dayalı, özünde yardım, birine ışık olma amacı güden bir operasyon ilik nakli denen şey.

birinin hayatına umut olmanın nasıl bir his olduğu, olabileceği tarifsiz.

hatta ekleyeyim da tam olsun : http://www.belkidesensin.org/donorluk-sureci/
  • herkes farkında mı bilmiyorum ama her yerde kanserden hayatını kaybeden insanların haberini alıyoruz. bu illet insanların hayatına o kadar nüfus etti ki, çoğu insanın yakasına yapıştı ve sürekli insanlarımızı kaybediyoruz. doktor değilim, çok fazla bilgim yok bu konuda, size sayfalar dolusu teknik bilgi de veremem. ama içimizde ki bu hastalığa isyan duygusunu başlatmak için bir şeyler yazma isteğimi sizinle paylaşabilirim. destek olalım bu projeye. lütfen bu projeye bakıp geçmeyelim. gün boyunca gördüğümüz herhangi bir haber gibi yaklaşmayalım. kendimizi sarsalım ve bir yerlerden başlamak adına destek için bir şeyler yapalım. her gün saçma sapan haberler ile birbirimizi yiyoruz. saatlerce anlamsız konular üzerinde sayfalar dolusu entry giriyoruz. entry’lerimizi ve desteğimizi bu proje için yazalım, bu da yetmesin biz de donör olalım.
hesabın var mı? giriş yap