• merhaba ben ata demirer yeni filmim bursa bülbülü için sorularınızı bekliyorum
    hatta benim için de olabilir sorularınız, geldik artık buraya :)

sorularınıza verilmiş yanıtları görmek için şu bağlantıyı kullanabilirsiniz: (bkz: ben ata demirer sorularınızı yanıtlıyorum/@ata demirer)

kanıt

edit: sorularınız için çok teşekkür ediyorum bana müsaade. filmlerde kavuşmak üzere.

not: soru cevap etkinliğini ekşi sözlük android & ios uygulamalarından ve mobil/web tarayıcınızdan takip edebilirsiniz.
  • avrupa yakası'ndan geçici süreliğine ayrılmanızın sebebi hümeyra hanım ile anlaşamamanız mıydı yoksa başka sebepler de var mıydı? bir de hangi şampuanı kullanıyorsunuz?

edit: çok mu sakıncalı bir soru sorduk yav?
  • başkan hoş geldin.

film şükela olmuş. sana puanım 7/10. ciğerimizi dağladığın için yarım puan kırdım.

sorum ise yok.
  • sevgili ata bey, şive komedisi devri geçmedi mi?
  • sevgili ata seni çok seviyoruz yapımların ve sahne performansın çok iyi ve seviyeli başarılarının devamını dileriz.
  • filmlerinin güldürmemesi, komedinin komik olmamasına rağmen devam etme motivasyonunuz nereden gelmektedir?
  • abi selamlar, nasılsın? rolde çok rahattın. merak ettim piyanistlik, şantörlük olayları geçmişten mi geliyor? var mı böyle bir tecrüben?
    • böyle bir tecrübem var 15 yaşlarındayken bursa bülbülü filminin hikayesinin geçtiği yıllarda amatörce piyanist şantörlük yaptım düğünlerde çaldım abilerimin yanında söyledim falan.

var bir geçmişim zevkli bir işti.
      lokma verirlerdi, eşarp verirlerdi...
  • ses yeteneği, taklit yeteneği, oyunculuk ve proporsiyon olarak metin akpınar'a çok benziyorsunuz. onu örnek aldığınızı da biliyorum. ancak ülke siyasetini hicveden çalışmalarınız yok. bu konuda kendinizi eleştiriyor musunuz?
  • merhaba hoşgeldiniz gökçeada mı bozcaada mı?
    • valla ikisi de çok farklı özellikleri olan adalar, gökçeada daha dişi bir ada. daha büyük, daha verimli suyu da derin iki deniz var.

bozcaada daha prens gibi daha erkek, daha ufak, daha kendine yeten bir ada. doğal güzellikleri diğerlerine göre daha turizme uygun ama ikisi çok farklı iki kardeş, biri kadın biri erkek gibi.

dişinin verimliliğine baktığımız zaman gökçeada'nın derinliği, bozcaada'nın da güzelliği...

tabii gökçeada'da güzel ayrı.
  • abimm. ne zaman bana bozcaada'da rakı ısmarlayacaksın? her geldiğimde görüyorum seni. ama başın hep kalabalık. sana ekşi sözlük yazarlığı verirler. bi dm at hele bana. bi şu devlet meselelerini konuşalım.
hesabın var mı? giriş yap