• (bkz: gelmedi)
    (bkz: tüm butonlar aktif)
    (bkz: tebrikler)
    (bkz: kutlarız)
    (bkz: görelim)
    (bkz: bir kutu daha)
  • nasıl hep aynı tonda kutlarız diyebiliyor kafayı yiyecem amk
  • bu yarışmanın insanlığına dair umudumuzu taze tutmak adına yayınlandığını düşünüyorum.

hırs yok, kibir yok. herkes inanılmaz ponçik, inanılmaz kibar ve naif. birisi diğerinin sorusunu bilince öbürü tebrik ediyor, diğeri yanlış harfle soruyu kaçırır da beriki bilirse bilen dönüp pas için teşekkür ediyor.

bütün gün türlü saçmalık okuyup, izleyip, yaşayıp insanoğlunun nasıl kötü bir varlık olduğuna her gün yeniden şaşırıyorum. sonra akşam bu yarışmayı izliyorum ve yarabbim diyorum dünya ne güzel ya.

gerçekten keyif aldıklarını da anlıyorsunuz izlerken. hepsi birbirine teşekkür ediyor. bazen gülüp eğleniyorlar, yarışmacıların tabiatası tam tutarsa süper geyik dönüyor. bir gün mesela bir genç çocuk vardı, harf seçerken devamlı 'semih abimin s'si, bünyamin abimin b'si' diyordu. başka bir yarışmacı harf seçerken 'oğuzhan'ın kesin adı bu harfle başlayan bir abisi vardır m'yi seçiyorum' demişti. *

nasıl seçiyorlar acaba yarışmacıları? iyi insanlık anketi falan mı yapıyorlar?

düzenli izlediğim tek program bu. haftasonları da eskileri açıp izliyorum. oğlan uyanıkken tv açılmaz normalde bizde ama bu yarışmayı açıyoruz. o da 'neymiş neymiş?' diye geliyor. daha 4 yaşında olduğu için anlamasa da kulak dolgunluğu oluyor çünkü sorular da çok başarılı.

yapanın da sunanın da katılanın da eline sağlık. valla.

gerçekten ellerine sağlık.
  • sunucun her seferinde nasıl bire bir aynı tonlamayla aynı şeyleri söylediğini anlayamadığım yarışma programı. bir kere de farklı söyle be sunucu adam bir kere mi şaşmaz.
  • allah rızası için biri bu yarışmanın ödülü nedir söyleyebilir mi diye haykırmak istediğim yarışma programı.

yarışmanın resmî sayfasını açıyorum, ödül nedir, para mı, beyaz eşya mı, kitap mı hiçbir bilgi yok. yarışma ile ilgili google araması yapıyorum, birkaç gazetede haber yapılmış yine ödülün ne olduğunu yazan yok. eski bölümlerin son dakikalarını izliyorum, sunucu buyrun ödülünüz diye bir zarf uzattı o kadar. çek mi tatil mi teşekkür belgesi mi belli değil. ödül paraysa topladığı puan kadar mi alıyor yoksa fiks bir ödül mü var.

kurallar, yarışma sistemi ve ödül konusunda bilgi vermek bu kadar mı zor.
  • yarismaya basbayagi escinsel bir amca katilmisti, butun sorulari da biliyordu namussuz. "ay size guveniyorum bulent beey" derdi her sorudan once. o devirde televizyon ekranlari bu tarz davranislara aliskin degildi, fatih urek falan hep yeralti-alt kultur adamlariydi. askerle acilip kapanan bir kanala ilk cikan escinsel diye bulup odullendirsinler bu adami kaos-gl ciler, ne guzel olur.
  • asıl adı doğru mu görelim olan program.
  • izlerken "gellmeeddiiii" ve "kuttlarıızzz" dedirten güzel program.
  • “doğru mu, görelim.. kutlarız!”
  • survivor izleyenlere kalitesiz gelmesi normal olan yarışma programı.
hesabın var mı? giriş yap