• delirmis bir erkek beyanati. bunu burçlara inanan kadina soyleyen erkek maalesef yuzyillar boyu bekar kalmaya mahkumdur. hadi canim yatarken de bilimine sarılırsın artik. mahkemeye dusunce bilim bilim diye seslenirsin bakalim seni kurtariyor mu o bilim. ilim bilim bilmektir bilim ilim bilmektür. sen kendini bilmez isen ya nice okumakdur? diye de soz var hatta. bilmiyorsan ogren canim.
  • 21. yüzyılda hala bilime değil burçlara inandığını ifade eden ve gurur duyan bir cahil başlığı... dünyanın gelişmesinin önündeki en büyük engel bu dunning-kruger sendromuna sahip tek hucreliler...
  • 21. yüzyılda insanlık çoğalmak için burçları bilmek zorunda olduğundan yalnız ölecek bilimcidir.

birazdan sözlüğün çoğunluğunu oluşturan stanford doktoralı elemanlar ağzımızın payını vermeye doluşur.

edit: yalnızca 4 saat sonra mesaj kutusu bilim adamlarıyla dolmuş. burçlar bilim dışı ve çok mantıksızmış. teşekkürler doktor biz bilmiyorduk. sen olmasan insanlık ve sözlük ne yapardı!
  • astrolojiye inanan birisinin boş muhabbetini çekeceğime seneler boyu bekar kalırım. en azından cahilliğe maruz kalmam.
  • ikizler burcu beyanatı xfgdfg

burçlar yerine myers briggs tipolojisine baksaydık dünyamız daha makul olurdu
  • eşim insanları burçlarına göre adeta matrix kodları şeklinde gören birisi. bense inanmam ve burç muhabbetinden nefret ederim. gördüğünüz üzere bekar kalmadım, yaa naber?????

not: bilimden de anlamıyorum, sözelciyim :(

not 2: eşim burçlara inanması dışında ideal bir kadındır, eştir.
  • papucumun bilimcisi! burçlara inanmayı sadece "burç yorumu okumak" zanneden ve inananları sürekli ezikleyen tırt bilimci.
  • beni birçok saçma sapan ilişkiden kurtarmış cümle. hele ki ısrarla astrolojinin bir bilim olduğunu söyleyenleri direkt engelliyorum. laf anlatılabilir olanlarına ise üstün dökmen'in şu konuşmasını gönderiyorum.
  • seni seveni zehir olsa yut. astrolojiye inanani bal olsa unut.
  • 21. yüzyıl da burçlara değil de bilime ve akla inanan bir erkeğin bakir kalacağını iddia eden bir bayan yazar beyanıdır.

eminim sihirli taşların her türlü virütik hastalığı iyileştirdiğini ve okutulmuş zeytin yağları ile yıkanmanın da mide hastalıklarına iyi geldiğine inanıyordur (bkz: karen)

ekleme: 14:30 itibari ile 26 fav almışım fav'layan herkese teşekkürler :)
hesabın var mı? giriş yap