• selam herkese,
    buradayım istediğinizi sorun, rahat olun.

kanıt

soru-cevap bölümü sona erdi, herkese teşekkürler.

sorularınıza verilmiş yanıtları görmek için şu bağlantıyı kullanabilirsiniz: (bkz: ben caner özyurtlu sorularınızı yanıtlıyorum/@caner ozyurtlu)

not: soru cevap etkinliğini ekşi sözlük android & ios uygulamalarından ve mobil/web tarayıcınızdan takip edebilirsiniz.
  • oyunculuğunuzu çok itin şeyine sokuyorsunuz bence caner bey, o kadar haksızlık yapmayın. ek olarak sizce beyazperde olayı artık bitiyor mu, en azından sizin nezdinizde ?
  • biz böyleyiz seni hayal kırıklığına uğrattı mı? gerçekten içine sinen bir yapım mıydı, yoksa hala "anlaşılamıyorum" mu diyorsun?

edit: tabii ki cevap yok. lol.

edith piaf: cevap gecikmeli geldi. teşekkür ederim. umarım istediğin yerlere gelirsin, medya sektöründe samimiyetine inandığım nadir kişilerdesin.
    • hiçbir zaman anlaşılmıyorum demedim, gayet iyi anlaşıldı film. bağ kuran sevdi kurmayan sevmedi. önemli olan doğru seyirciyi salona çağırabilmek? her film her seyirci için değildir, anlamak değil yakınlık kurmakla ilgili
  • sizi ciddi anlamda hiç sevmiyorum. neden olabiir?
    • bu benim bütün yakın arkadaşlarımla ilişkimin başlama şekli. genel olarak hayatımdaki ilişkilerin bütünü nefretle başlıyor, sesim olabilir, tipim olabilir. ilk defa duymuyorum bu cümleyi.
  • caner bey öncelikle hoş geldiniz, umarım iyisinizdir.

hatırlarsanız (ki hatırladığınıza eminim) bir takipçiniz, gittiği falcıda sizin çerçeveli fotoğrafınızı görmüş ve size atmıştı. olaya, ulan istanbul'u çok seven arkadaşımla aşırı gülmüş ve 'mekan açarsak kesin yapalım ya bunu' demiştik. bir mekan açmak o dönemler bizim için çok mümkün bir olay değildi ancak hayatın ne getireceği belli olmuyor, yaklaşık 1 ay sonra kafemizin açılışı var :) size sorum, acaba biz de aynı görseli kullansak kafemizin bir köşesinde, sizin için sıkıntı teşkil eder mi? açılışa bu kadar yakınken buraya konuk olmanız güzel denk geldi, görmüşken izin alayım dedim.

teşekkürler.
  • youtube programına davet ettikten sonra ulan bu adam böyle miymiş dediğin biri oldu mu?
  • selamlar öncelikle hoş geldiniz
    oynadığınız film ve diziler arasında oynamaktan en çok zevk aldığınız film/dizi hangisiydi ?
  • bir soru değil ama temenni, kutu oyunlarına olan ilginizden mütevellit birlikte catan oynamayı çok isterdim.
  • hiç tükenmişlik sendromuna girdin mi?
  • merhaba caner bey sormak istediğim soru şu

kızma kazan programında kurgu olan kısımlar var mydi? tesekkur ederim.
    • yoktu, bu benim çok üzüldüğüm bir şey çünkü insanlar aşırı özgüvenle "fake bu" diyorlar. bir keresinde restoranda kilitli kaldım, üstüme yürüdüler... örneğin hasan abi seyirci olarak figürasyon ajansından çağrıldı platoya, kendisini panikletmek için "yarışmacımız gelmedi para kazanmak ister misiniz" diye bir şey söylediler, sonradan onu çok sevdim ve filmlerimde oynattım. bu yüzden bir fake algısı oluştu ama kronoloji aslında ters sırayla.
hesabın var mı? giriş yap