• "salaklıgım ordan geliyo" gibi bi açıklamada bulunan insanın sarfettigi sözler..
  • bunların ayrı bi modeli de benim gozlerim aglayınca yemyesil oluyor diyenlerdir. katii suretle bu da yalandır tabii.
  • büyük türk yalanlarından en birincisi. sanırsın herkes isveç kökenli, sonradan kader utansın saç renkleri koyulaşmış. böylelerinin sonu genellikle boya sarışın olur
  • bebekken çekilmiş resimlerimle ve kesilip bir zarf içinde saklanmış sapsarı bir tutam saçımla ispatlayabileceğim iddia. saçlarımın şu anki jet black haliyle şaşılası bir tezat oluşturmaktadır.
  • kış boyunca siyah saçlarlarla gördüğümüz,yaz dönüşü sarı saçlarla gelen kızlarımız artık biliyor olmalılar ki bu cümleye kimse inanmıyor ona göre baleyaj yaptım,röfle attırdım gibi terminolojilerle ifade etsinler değişimlerini."aa hiç bişi yapadım deniz güneş açtı saçımı" demesinler. biliyoruz ki ancak açık kumrallar sarıya döner siyah saçlar değil.
  • sarışın olmanın üstün bir özellik olduğunu düşünen kişilerin bulundukları ortamda sarfettiği cümlecik. bu kişiler yaz aylarında saçlarını doğal yollardan açmak için olağanüstü çaba sarfederler ve istedikleri görünüme kavuştukları anda 'güneşten açıldı, ben küçükken sarışınmışım zaten' diyerek olaya son noktayı koyarlar. (bkz: başın göğe mi erdi)
  • yıkanmamanın insan bünyesine etkilerini gösteren bir açıklama...
    "en son göbeğim düştüğünde yıkanmışım, o saat bu saat gittikçe esmerleştim, denize girince hafif açılıyor saç rengim ama sonra tekrar kararıyor... " şeklinde ek açıklaması da olabilir...
  • - sana bi oral yapiyim guzel.
    - yap erkegim benim.
    - oeh, bu ne? sari pubic hair olayi. hasta oldum sana nesrin, hasta siempre.
    - eee, ben kucukken sarisinmisim sonradan esmer olmusum.
    - lip lip lip.
    - kucukken annem saclarimi orermis hep ya...bitir orali da fotograflari gostereyim sana.
    - lip lip lip.
    - hic unutmam mersindeki enistemler gelmisti bi yaz...sene bindokuzyuuuuz eee kacti yaw?
    - lip lip lip
    - yaa eski gunler...sokaktan macuncu gecerdi, alirdik macun.
    - lip lip...oeh, nesrin? zevk almiyor musun sen?
    - ha ne? eee demek istedigim, ben cocukkken sarisinmisim sonradan esmer olmusum dedim ya...
    - lip lip...eee??? lip...
    - kucukken nymphomaniac'misim...dedim ya mersinden enistemler geldi diye...iste o yaz frijit oldum.
    - ejjdadini skiyim senin nesrin.
    - enistemden baslarsan sevinirim.
hesabın var mı? giriş yap