• futbol kariyerine beşiktaş ve samsunspor'dan hatırladığımız ike shorunmu gibi forvet olarak başlayan, zamanla kaledeki yerini alan nijeryalı pinponcu.
  • güzel bir adam. aynı güzellikte, iyi bir eğitimci olduğuna inanıyorum. badi listemde yerini almıştır.
  • benim hakkımda dahi anlamındaki de'leri ayıramıyor diye bir iddiada bulunup kendisine sormama rağmen cevaplamayan yazar.

bugün bir linç kampanyasına kurban gittiğimden hızlı yazıp atlamış olabileceğimi ve bunu konuda hassas olduğumu dilerse yapacağım editte bu konuya yer vereceğimi söylememe rağmen cevaplamadı üstelik.

çeşitli başlıklar altında insanlık, emek argümanları üzerine yazılar yazıp kişilere çamur mu gerçek mi olduğu belli olmayan ithamlarda bulunmak nasıl bir tavırdır tam çözemiyorum.

bu tip insanların da elinde eleştirme hakkı var işte. var ve başınıza her türlü, iftira bile olup olmadığı belli olmayan, ithamlarla gelebiliyorlar.

biz de yapalım madem; çamur atan yazar.
  • gecenin bu saatine kadar ankara seçim sonuçlarını takip edip "lütfen ya lütfen ankara kazanırsa biz de kazanmış sayılcaz!" diyerek gece gece beni gülme krizine sokan denizlili bir kardeşimizdir kendisi.
  • (bkz: #68503300)

entarim üzerine biraz mesajlaştık. sonunda, sentetiğin kafasının bir başka olduğuna kanaat getirdik.

iyi bir beşiktaşlı mı bilemem ama, küfür dağarcığı orta okul terk.
  • mal mal konuşup küfreden bir tinercidir.

güzel cevaplar hazırladım ancak hata verdi ve gönderemedim. kendisine psikolojik yardım almasını ve kötü alışkanlıklarını bırakmasını; ailesine ise dünyaya yeterince zarar verdikleri için yeni bir çocuk yapmamalarını tavsiye ediyorum.
  • küfür edip mesaj alımını kapatan bir tinerci ergendir. adresini yollarsa kendisine en sağlamından tiner göndereceğim.
  • (bkz: gaktroll)

dm'den edepsiz ve hayasızca küfürler yağdıran beşşiktaş çocuğudur.
  • şenol güneş in kafasına çakmak atan adam olma ihtimali yüksek, fener forması giyen kumpasçı bjk taraftarı.
hesabın var mı? giriş yap