• bu adamın nasıl bu kadar sevmeyeni var akıl alır şey değil. base42'nin en çok güldüğüm üyesi.
  • twitter'da takipçi kitlesiyle arasındaki ilişki en garip olan ünlü kendisi olabilir.
    bakın kendisi demiyorum, takipçileri demiyorum, bu ikisi arasındaki ilişki aşırı garip gerçekten.

bilmeyenler için söyleyeyim hemen hemen her gün "günaydın, çoğunuzu sevmiyorum." diye bir twit atan biridir berk.
    ayda 1 kez falan takipçileriyle takışır.
    geçenlerde türk oyuncuların ingilizce konuştuğu bir dizi* hakkında "10 dk zor dayandım o nasıl ingilizce." gibi bir şey demişti.

twitin altında ufak çaplı linç etkinlikleri dönmüş. zıbın bunu epey sonradan fark edip "bakın artık olumsuz yorumlarınızı o kadar umursamıyorum ki, geçen bu söylediğimden dolayı linç etmişsiniz fark etmemişim bile." dedi ve bunun üzerine gelen olumsuz yorumlardan dolayı hesabını neredeyse kapattı. epeyce bir süre kitlesine küs kaldı. sadece yayın yapacağı zaman insanlara haber vermek için twit attı.

düşündükçe gülüyorum bu olaya. yaptığı mizahı bilmem ama takipçileriyle iletişimi gerçekten absürt. umarım bire bir ilişkide böyle biri değildir. ( bence böyle biri)
  • eski linkin parkçılardandır. bakınız

o değil de kanaldaki diğer içerikler de fena. büyük ihtimalle şifreyi unutmuş silemiyor da ahahah.
  • seth rogen cosplay
  • rise of empires ottoman'in ingilizcesini yetersiz buldugunu beyan etmesi üzerine kendisine yönelen linci savmak icin "ben nbc ovdum, ben bir zamanlar anadoluda köpurdettim" diyen kisi. *
  • pure mal.
  • berk ile ilk defa base42 aracılığıyla tanıştım. o zamandan beri yaptığı her içeriği beğenerek takip ediyorum. base42'nin en sevdiğim üyesiydi kendisi başından beri. şimdilerde arada twitch'ten yayın yapıyor, arada da twitter'dan nude istiyor. yaptığı mizahı herkes beğenmeyebilir, farklı bir tarzı var ama ben bayılıyorum şahsen. çok da sempatik olduğunu düşünüyorum ayrıca. türkiye'de yaşayıp gerçekten hayattan zevk alan ve kendindeki güzel enerjiyi karşısındakine de aktarabilen nadir insanlardan biridir bence.

yürüyedur reis.
  • bugun kendisi bostanci sahildeki caffe nero da gordum. adam sanirim cizgi film karakteri gibi her yere hep ayni kiyafetlerle gidiyor sapkasi esofmani filan videolardakinin %100 aynisiydi.
  • twitterda günlerdir ağlaması bitmeyen fenomen.

kendisini ilk günlerinden beri takip ediyorum. milletin tweetlerini alıntılayıp dalga geçerek, eleştirerek ve üzerinden mizah yaparak bu kadar ilerledi. fakat aynısı kendine yapılınca, fikrine katılınmadı ve dalga geçildi diye günlerdir ağlıyor.

twitter için fazla boomer kalıyor şansını beyaz show'a dönen soğuk savaş'ta denemeli.
  • kendisi bu kadar komikken, kendisinin yazdığı ve sunduğu 'z raporu' serisinin biraz bile komik olmaması hayat sorgulatan cinsten bir tezattır.
hesabın var mı? giriş yap