• layiç yerine oğuzhan'a 10 numaralı formayı verenin bakış açısı ile ancak 4.oluruz bu yıl.
    bi kurtulamadik amk queresmasindan oguzhanindan lensinden medelinden canerinden..
  • neden besiktaş denildiginde herkes transferi,q7 veya başka bir gereksizi yazıyor anlamış değilim. sanki her sene şampiyonluğa oynayan takımız.

ağaçlı yol gelsin lan aklınıza. beleştepe gelsin.
    optik başkan gelsin transferle zehirlenen aklıñıza.

yapmayin, etmeyin.

şampiyon olabilmek adına ruhunu şeytana satanlarla bir tutmayin oğlum bizi.

gurur lan...
  • ( #93907995 )
  • gözümden kaçmis bi adet veled-i zina tarafindan basligi kirletilmeye calisilan canimiz cigerimiz..
  • taraftarlarının, bu yıl fenerbahçeliler gibi ille de şampiyonluk diye tutturmadıklarını ve takımın yeniden yapılanma sürecine girdiğini kabullendiklerini gözlemlediğim takım. gs'nin kadrosu bu yıl maksimum seviyeye ulaşacak ancak bir sonraki yıl yaş faktörü, doymuşluk, yabancı sınırı vs. gibi nedenlerle düşüşe geçeceğine inanıyorum. yani gs bu yıl sampiyonluk+şampiyonlar ligi çeyrek finali gibi bir şey yapar ve düşüşe geçer. fb ise uzun vadeli bir yapılanma yerine hemen şampiyon olayım diyerek alabildiğini aldı ama şampiyon olmak için kadrosu ve hocası yeterli olmayacaktır. bir sonraki yıl ersun u yollayıp yabancı antrenör getirirler büyük ihtimalle.

neyse kısacası, taraftarı sabırlı olursa, hiç sevmesem de abdullah avcının 2020-2021 ve 2022-2023 sezonlarında şampiyon olacağını düşünüyorum. fikret orman başkanlığı bırakırken 2 sene üst üste şampiyon yaptım öyle bıraktım diyerek efsane olacak bence. tabi bu arada enerbahçenin dibe vurmasına müsade edilir mi orasını bilemem.
  • bu sezon şampiyonluk sevincini bizlere yaşatacak. buna adım kadar eminim.

siyah ulan...
  • dünyada bence en muhteşem stada sahip, taraftarı olmaktan şeref ve onur duyduğum hakkı ile başarı kazanmayı ilke edinen futbol kulübü.
  • takıma bu sene de transferler geç geldi ama en azından hocanın şenol güneş gibi davranacağını düşünmüyorum. transferi yedek oturtup istikrar sağlayamamış eski oyuncuları sahada görmeyeceğimize eminim. nokta transferler yapılıyor geçen sene ile kıyaslarsak ders çıkarılmış. burak yılmaz ile ilk yarı yürür fakat ikinci yarı artık alternatif isteyecektir. güven mi kullanılır başkası mı bilemem ama burak yılmaz'a bel bağlamayalım. q7 meselesine gelirsek katkı vereceğine eminim. istanbul'u beşiktaş'ı ve parayı sevdiğine şüphe yok. 1 sene daha kalıp ardından futbolu beşiktaşta bırakıp teknik ekipte yer almak istiyorsa katkı verse iyi olur. şampiyon olabilir miyiz peki? neden olmasın
  • gecenlerde @dranzera isimli bir pust vardi guya vidalin istanbulda oldugunu, istanbulu gezdirildigi aracin kiralandigi sirketi bile bildigini, hatta bu araci kendisinin hazirlattigini, merak edenlerin havaalaninda tanidigi calisan varsa sorarak teyyit edebilecegini soyleyen bir pusttu kendisi..

o gun kendisine mesaj atmistim.. kimseye cevap vermiyorum ama sana soyliyim demisti.. az once kendisine tekrar mesaj attim. bir de ne goreyim kirmizi uyari geldi. mesajlari kapattigini zannettim once sonra bi baktim 0 entri.. yaninda da (kayip) yaziyor.

tasi taragi toplayip s..tir olmus. guya konoplyanka da kesindi. sadece elyounissiden haber bekleniyordu..

(bkz: göt)
  • bugün maçı olan takımım.

şampiyonluk değerlendirmesi

avantajlar:
    adem ljajic çok iyi bir oyuncu.
    quaresma günündeyse, 3-5 maç kazandırır.
    douglas, vitor ruiz, pedro nokta transfer.

dezavantajlar:
    ilk haftalar karius ve burak yılmaz yok. puan kaybı yaşanmamalı
    quaresma gününde değilse, çok maç kaybettirir.
    gary medel'i kulübe küstürdük.
    atiba çok yaşlandı.
    abdulalh avcı 1-0 olsun bizim olsun zihniyetinde biri.
    lens bu takıma uymadı.
    burak'ın alternatifi yok. güven veya umut orada iş yapamaz.

genel olarak bakınca, adem ljajic asist yapar, burak atar, defans tutarsa yürür. ama nereye kadar...

zaten fikret orman, gelecek sezonun kadrosunu planlıyor gibi. seneye lens, quaresma, medel, atiba yerine oyuncular alınır. burak yılmaz'ın önüne (burak yaşlandığı için) sansasyonel bir santrafor alınır.
hesabın var mı? giriş yap