3248 entry daha
  • yıllardır, beşiktaşlı duruşu diye kendimizi kandırmışız. ulan dingiller, biz değil miyiz şerefli ikinciliklerle mutlu olan. sizin salt varlığınız değil mi bu karşılıksız aşkın sebebi? adınızın bu boka karışması bile, diğerlerinden bir farkınız olmadığının göstergesi… ne gerek vardı beşiktaş adının şike kelimesi ile aynı cümlede geçmesine? nasıl cüret ettiniz ulan!

önceden yazdığınız toplu tiyatro oyununuzda iyi seyirler diliyorum hepinize.
  • benim tatlı kanserim.
  • bir görüntü var, ara sıra beynimde canlanır. ilk okul zamanları. sınıfta öğretmenin kim hangi takımı tutuyor yoklaması yapıldığı zamanlar.

+fenerliler parmak kaldırsın!

büyük çoğunluğun parmakları havadadır...

+galatasaraylılar parmak kaldırsın!

çok fazla parmak kalkar...

+beşiktaşlılar parmak kaldırsın bakalım!

3, bilemedin 5 kişinin parmağı kalkar...

azınlığın takımıdır beşiktaş.
  • türk sporunun 111 yıllık sarsılmaz temel taşı, milyonların gözbebeği, dorukların şanlı beşiktaş'ı.
  • ön eleme maçında feyenoord'u sikip atacak olan takımdır. umuttur beşiktaş.
  • rüyalarda görülen.

yaz tatiline gitmişiz, odanın balkonuna çıkıyorum, balkonun önünde bir saha, meğersem beşiktaş'ın hazırlık maçı varmış. balkon da tam loca kıvamında. sevinçten beşiktaş'lı kankalara haber verme telaşına düşüyorum. geri döndüğümde maçın ikinci yarısı başlıyor. "oh be ikinci yarıyı bari izleyeyim" diyorum. veliyle tolgay koşturuyor önümde falan.

seviyoruz, komalardayız.
36929 entry daha
hesabın var mı? giriş yap