• bir adet "hissiyatlarla dalga geçip duran sinir bozucu ablaya" da sahip olan çocuk. bu ablalardan ne çok var lan memlekette.
  • göhkhan bana elini bile uzatmadı diye ağlayan çocuk, bunun justin bana hi bile demedi diye ağlayan çocuktan farkı ne anlamadım, ama tabi konu futbol ve beşiktaş olunca ouvv.
  • 9-10 yaşlarındayken bir gün kaldığımız otelde fenerbahçe kafilesiyle karşılaşıvermiştim aniden. ama kadroda kimler yok ki uche mi dersin kemalettin mi ilker, saffet, rıdvan başımı bi kaldırıyorum o da kim okacha! jay jay okacha! elim ayağim titredi tabi, o zamanlar say desen ilk onbiri değil hangi oyuncu nereli nerden gelmiş kaç gol atmış soluksuz sayarım. mahallede topu önüme alıp okacha diye koşturduğum yıllar. ben aldım elime bir kağıt kalem hepsine imzalatıyorum ama kesmiyor, högh ile rüştünün yüzüne bakmıyorum öyle şımarmışım.
    bizim babaya da diyorum fotoğrafımızı çek, yıkıyorum ortalığı. okacha'yı bir köşede yakalıyorum sonra peder de fotograflarımızı çekiyor bol bol. önce pozları böyle çömert harcamasına işkillenmedim değil elbette çünkü makina filmli olduğu için aynı kareden defalarca çekemezsin israftır şimdiki gençler bilmez. sonra eve döndüğümüzde anladım ki makinada poz kalmamış, babam gönlüm olsun diye öyle bir numara çekmiş. en az bu çocuk kadar ağlamışımdır, bu da içimde böyle bir uktedir.
  • abisinin atletini giymektedir.
  • bana kendi çocukluğumu ve ablamı hatırlatan video. dert etme mecit, ne demiş yazar marşta:

anlayamaz kimse bu aşkı
  • algi operasyonunu siktigimin hurriyeti haberi 'gokhan tore bunu yapmayacakti !' olarak verdi. kayda gecsin. bozamayacaksiniz lan su takimi, bu futbolcularla fotograf cektiremeyince aglayan cocuklar oldugu muddetce bozamayacaksiniz lan su takimi.
  • helal olsun dedirtir. hem sosyal medyanın gücüne, hem beşiktaş'a.
  • akla beşiktaş'tan başka takım tutmayan küçük yiğithan'ı getirmiştir. alttan beşiktaşlı güzel temiz bir nesil geliyor.
  • takımla bir araya getirilen, sevindirilen, sevindiren çocuk. fotoğraflarda mutluluğu yüzünden okunuyor zaten bariz olarak. bugünkü maçta şöyle net bir galibiyet aldığımızda, hepimizin yüzü daha gevrek gülecek, ona şüphe yok.

büyük kulüp böyle olunur, bu ruh takıma başarıları getirir. önümüzce manchester united örneği var daha yeni. taraftarına yaptığı jesti hatırlayın işte. beşiktaş'da öyledir. bazen bir taraftarını kazanmak, beşiktaş'a kupalardan daha evla gelir. bunu, başarıya endeksli, sözlükte yalnızca zırlamaya yarayan tipler hiç bir zaman anlayamayacaklar.
  • bütün takımla fotoğraf çektirip mutlu olan çocuktur.
hesabın var mı? giriş yap