• efendilikten kaynaklanan davranıştır. zira efendilik ve adamlık bunu gerektirir.
  • başlıktaki kesme işaretinin yanlış yerde olması kadar rahatsız edici ve çirkindir.
  • temiz kabadayılıktır.

hem lütfen, hiç olur mu? onlar hep mağdur.
  • başka hocaları yaptığı için (bkz: balık baştan kokar) lafının doğruluğunu anlamış bulunmaktayız..
    allah vere de galatasaray maçında da aynı hareketi yapmasınlar..
    o elleri bi taraflara tepiverirler..
  • provokasyon kokan başlıktır, lakin gökhan gönül'ün buradaki davranışının da savunulacak bir tarafı yok.

açıkçası önceki pozisyonda juraj kucka'nın gökhan gönül'ün ayağına basmasının kasıtlı olup olmadığından emin değilim. gökhan'ın bunu kasıtlı algıladığı ise aşikar. sonrasında ise, bu olayın kasıtlı olup olmadığına göre iki farklı yorum yapılabilir. kucka gerçekten yanlışlıkla basmışsa, hali tavrı öyle, gökhan'ın yaptığı ayıptır, çünkü kucka orada olayı yatıştırmaya çalışıyor. ha eğer hareket kasıtlıysa ama kucka kasıtlı değilmiş gibi davranıyorsa, gökhan bu sefer de sinirlerine hakim olamayıp ucu takıma zarar verebilecek bir harekette bulunduğu için haksızdır. kimse kusura bakmasın, profesyonel futbolcuysan sahada kavga etmeye, böyle düşüncesizce hareketlerde bulunmaya hakkın yok. aynısı halı sahada benim başıma gelse ben boğazını sıkmakla da kalmazdım belki de, lakin ben bu işten milyonlar kazanmıyorum, profesyonel değilim. ben nasıl ki ingilizce bilmeyen müşteri sırf denyoluğundan, üzerimde tahakküm kurmaya çalışarak hatalı olmayan yeri hatalı gibi göstermeye çalıştığında boğazına sarılmıyorsam, gökhan da bunu yapmayacak. gökhan'ın aylık geliri benim aylık gelirimi 100'e katlıyorsa bunun karşılığı da daha zor koşullarda da dirayet gösterebilmek olmalı.
  • trabzonlu bir futbolcunun yerde ki gökhan gönül ün ayağına bilerek basmasından sonra yaşanmış olaydır. iyide yapmıştır.

ama burada bazı yavşaklar bunu yazmaz çünkü adı üstünde yavşak!!

edit: adam bir de video koymuş! video da trabzonlu herifin gökhan ın ayağına net bir şekilde bilerek bastığı an ile başlıyor!! mal herifler buna rağmen bakın gökhan boğazına sarılmış diyorlar bir de utanmadan. madem o küçük beyninizle algı yapmaya çalışacaksınız, bari o kısmı çıkar lan gerizekalı...
  • gördüğü pozisyonda beşiktaş aleyhine olan kısımdan bahseden orospu çocukları kadar iğrendirici değildir. videonun başında adam iki kere gökhan gönül'ün ayağına basıyor ama bizim şerefsiz rakibimiz bunu yazmayıp arkasından olan pozisyonu yazacak kadar yavşak olduğu için aklınca laf sokmaya çalışıyor. sizin yapacağınız algı numaralarını götünüze sokayım.
  • "salak salak konuşmayın da pozisyonun tümüne bakın" olarak cevap verdiğim başlıktır.
  • dün gece gökhan gönül'ün bir kere daha hatırlattığı özgürlüktür. öyle bir özgürlüktür ki iç saha dış saha fark etmez üstelik sarı kart dahi görmezsiniz. imrendirici mi utandırıcı mı düşünmemiz gerek özellikle "efendi" olanlarımızın.
  • ya geçin a.q. artık algı kasmayı ya.
hesabın var mı? giriş yap