• bir çogu kaykayci görünen ve sadece görünmekle yetinen insanlardir. bir iki sefer bu isin hakkini veren tiplere rastlamadim degil ama genelde sekilci insanlardan olusuyor bu tayfa sanirm.
  • bir de aynı alanda atletleriyle futbol oynayan, kumaş pantolunlu tipler vardır ki hiç bahsetmek bile istemem... *

(bkz: kumaş pantolon ve atletle futbol oynamak)
  • mesai saatleri boyunca kaykay yapan tiplerdir. hatta çoğunlukla fazla mesai yapmaktadırlar sadece hava muhalefeti olduğunda beşiktaşta görülmezler.
  • beşiktaş iskelesinin ordaki meydanda fink atar bunlar.
    gençlik ateşiyle yanıp tutuşan kuzenimin illede kaykaycı pantolunu isterim diye tepinmesine dayanamayarak annemin bu ekipten birini gözüne kestirip yanına çağırmak suretiyle "evladım bu pantolonu nerden aldın bizim kızda* istiyor" diye sorması çocuğun kuzene acıyarak bakması beni bitirmiş kuzenimi boğazın serin sularında boğulmak istemesine neden olmuştur.
  • tekirdağda, migrosun otoparkında tek başına kaykay kaymaya çalışmış biri olarak şanslı bulduğum insanlardır.
  • nedendir bilmem bu tipleri görünce aklıma hep yüksek potansiyelli ama bir türlü keşfedilememiş yitip giden yetenekli yıldız adayları geliyor, bi gün her şeyi bırakıp onlar için menajer olacam, meşhur edecem olm hepinizi.
  • nypd departmanı üniforması çekip elime jopla pat pat vurarak gonzales nerde ulan diye sual eylemek istediğim ve karşılığında yürü git aynasız kelamını duymak istediim tipler. belki günün birinde kayışı kopartıp bu eylemi tatbik ederim ki içimde bir ukte daha temize havale olur.

üstüne de a memo burası newyork amerika macera dolu amerika amerika nameleriyle 967 model pontiac arabamı red kit misali batan güneşe sürerim.
  • hayır ne yaparsa yapsın, kaysın, eğlensin ama insanlara atılan o nefret dolu bakışlarını anlayamadım bu gençlerin ben. sorunun ne evladım senin? anladık cool sun falan tamam da nedir yani?
  • cok aym fayn tribindeler hepsi; anleyameorum yane.
hesabın var mı? giriş yap