• sivaci ertem ahmet hoca'nin reklama giderke hakemlerin kasetleri ile ilgili aciklamasini reklam donusunde duymamis gibi yapacak.

ahmet hocam burdan cok sey ogrendigini itiraf ettiginde rok hafif bir gulumseme ile erto'ya bakti ki muhtemelen sozlugu hocaya bu iki kafadar ogretmistir.

bu arada hoca gs-bjk derbisinde melo-schenider hakem ile beraber mac yonetir dediginde rok 3 defa goy goy yapti. hocam izin verme suna da cumleni bitir.
  • ahmet cakar hakem olmasaymis showmen olabilirmis gerci simdi yaptigi da bir nevi showmenlik neyse sustum.
  • ertem şener'in sakalını kesmesiyle ölüm döşeğinde yaşlı bir adama dönüştüğünü gördüğümüz program.
  • ahmet çakar: keşke zenci olsaydım.
  • ıkinci sinif spor programi
  • yanlış görmüyorsam rok'un sarhoşluktan konuşamadığı program.
  • ya ırkçılık falan yapıldığı yok, ahmet çakar zenci/beyaz birlikteliğinden çocuğun zencinin renginden daha açık bir renk olur demeye çalışmaktadır. olay bu.
  • rasim ozanla sinan engin'in at sesi çıkardığı program.

ulan iyi ki varsınız.
  • ahmet hocanin karismadigi bi tek milletin uckuru vardi o da tamam oldu simdi. bu arada ertem roka seni ponpon kiz yaparim dedi
  • ahmet çakar: bir kadın basketbol izleyicisi çıksa ben ponpon erkek istiyorum derse napıcaz, turabi'yi mi koyucaz?
hesabın var mı? giriş yap