244 entry daha
  • dünyada değişen dinamikleri düşününce gayet de olağan bir durum bence. youtuber olunca beyaz'ın da dediği gibi kafada yumurta kıracak hali yok adamın, skeçlerine söyleşilerine youtube üzerinden devam edecek. haftada bir video çekeceğim demiş, çeksin. bence youtuber kelimesinin bizi rahatsız edişi bu olayın abuk subuk insanlar ve yapmış oldukları saçma sapan şeylerle anılıyor olması. yoksa youtube üzerinde çok kaliteli işler yapan arkadaşlar, çok da kaliteli yapımlar var.
  • eskiden internette ünlü olan televizyona geçerdi, şimdi ise televizyonda ünlü olan internete geçiyor.
    (bkz: internet dizileri)
  • bugün yılmaz erdoğan'la sohbet videosunu izledim. yılmaz erdoğan'da çok değişiklik yoktu hemen hemen her zamanki yılmaz erdoğan'dı. fakat beyaz bana çok tuhaf geldi. acıma desem değil üzülme desem değil. sanki koca adam sahipsiz küçük bir çocuk gibi. bir küçülmüş geldi bana. galiba üzüldüm biraz. tabi ki youtubedan kazanacağı para için yapmıyordur yani ben öyle düşünüyorum. başka bir şeylerin eksikliği ya da fakirliği var sanki adamda. sonuç olarak nedense hüzünlendirdi beni. umarım sadece eğlenmek için yapıyordur.
  • gayet normaldir.
    beyaz bey show yaptığı zamanlar sanırım yaşının verdiği belirtilerle, konuklarına rahatsız edici şakalar yapmaya başlamıştı.
    insanlar beyaz'dır diye ses çıkartmıyordu. fakât beyaz show'un asıl bitme nedeni konuk bulamıyor oluşuydu.
    belki kendini toparlar bu kanal sayesinde. andropozu atlatsın çocuk.
  • sevindiğim hadisedir çocukluğumun gülen yüzüdür beyazıt öztürk koca kadın oldum hala da öyle iyiki yootuber oldu daha çok izleme imkanımız var artık. yılmaz erdoğan'la çektiği video da çok güzel olmuş herseye de karşı olmayın ya çok ciddiye alıyorsunuz herseyi :))
  • su an ortayasima geldim en son lisedeyken beyaz izleyip gulmustum bir de simdi izledim. televizyon denen bok cukurunu artik sadece hayatsizlar izliyor.

ayrica artik format karsima cikanlardan birini izliyeyim degil ne izlemek istiyorsam onu acip izleyeyim formati.

dolayisiyla iyi yapmistir. yarin obur gun netflixe birsey yapar.

belki podcast yapar ki onu da bence mutlaka dusunmesi lazim. conan o brienin podcasti var mesela gayette guzel. unluler falan geliyor yine. okuyorsa mutlaka dusunsun. ben izlermeye devam eder miyim bilmiyorum ama mutlaka bir boslugu dolduracaktir.

simdinin 50+ kitlesi goctugunde2 artik tv kavrami bugunku haliyle var olmayacak.
  • çok eğlenceli olmuş. hiç bu kadar beklemiyodum. beyaz show miadını doldurmustu zaten. yeni bir soluk getirmiş. severek takip ediyoruz kendisini efenim.
  • ben beyaz şov'da bir takım ünlülerin hayatlarını anlattıkları ve kendi yeni filmlerini, dizilerini, programlarımı tanıtımaktan öteye gidemeyen sohbetlerini hiç sevmezdim ve o yüzden seyretmezdim. hatta beyaz'ın bayıldığım skeçlerini bile o yüzden seyretmezdim. ama youtube kanalına abone oldum, çünkü çok komik. mesela beyaz şovu hiç seyretmediğim için olkan ile yarattıkları mizansenleri hiç bilmiyordum. bayağı eğlendim. kubat'ın ünlü sınırı olması esprisine özellikle koptum.
    bu arada olkan kimdir nedir diye kısa bir google araştırması yaptım, pek bir şey çıkmadı. neyse buldum ismini olkan serdar yıldız bence bayağı yaratıcı bir çocuk ve komik. ileride kendi başlığı değerlenir.
  • yakışır beyaza ne yapsa. bence kısa süre içerisinde büyük takipçi sayılarına ulaşır. ayrıca böyle adamlar gelsin youtube a ki enes menes gibiler de azalsın.

kesinlikle tiplemelerine dair skeçler koymalı bence, müthiş kopar.
14 entry daha
hesabın var mı? giriş yap