• ağzı olan konuşuyor, eli olan yazar oluyor.
  • twitter'da denk geldim.

kendisine yazar demiş.

1 milyon takipçisi var.

1 milyon da takip ettiği hesap var.

hakkında söyleceklerim bu kadar.
  • gecen gunlerde twitter'da beni takip etmis. profile soyle bir goz attim, merak uyandirici, bana uyan bir sey bulamadim, onemsemedim.

dun ya da birkac gun once de bakiyorum yine takip etti uyarisi geliyor. demek ki takip edip edip birakiyor mu ne yapiyor. sinyal cakiyor herhalde.
  • eşeyli üreyengillerden. bu adam kitap yazıp satıyor, üstüne utanmadan kendine yazar demiş.. zamane gençleri bunları okuyup büyüyorsa eyvahlar olsun..

--- spoiler ---

bunları unutma:

• gülümse
    • sağlıklı beslen
    • hedeflerini unutma
    • sabırlı ol
    • kendini sev
    • nezaketten vazgeçme
    • kendine inan
    • kötü alışkanlıklarını değiştir
    • olumlu düşün
    • kendini kıyaslamayı bırak
    • hayallerin için hareket et

--- spoiler ---
  • facebook'ta paylaşımlarını görmekten sıkıldığım eleman. yahu yeter da, bir de kitap falan çıkarmış. ne ayak bilemem.
  • anlatmak istedikleri hemen hemen doğru şeyler ancak bendeki ilk izlenimi dilinin yetersiz olduğu. aktarmak istediği şeyleri kelimelere doğru şekilde dökemiyor.
  • twittirde herkesi takip ederek takipçi kasan sonra kendini bir anda h..... (her konuda fikir sahibi) arasına atan bir arslan. ey kerizler bu işin müsebbibi sizsiniz. kendisine başarılar.

edit: hakaret gibi görünen ama aslında olmayan şeyler.
  • geçmişte sosyal medya paylaşımlarında paylaştığı şiir ve vecizelerin gerçek sahibi hakkında kayda değer ölçüde yanlış bilgi sunan şahıs.
  • sipariş edilen kitaplarını imzalı gönderen yazar!?
  • yayınlanmış 2 kitabı bulunan genç bir yazar.
    ulusal bir gazetenin genel yayın yönetmenliğini sürdürüyor.
hesabın var mı? giriş yap