• bazen bir arkadaş, bazen misafirliğe gelen birinin çocuğu. bunu soranlar hiç değişmez. önce hunharca bilgisayar açılır, ama bir engel var. bilgisayara adam şifre koymuş. derhal o soru gelir ''ya bunun şifresi ne'' ?

ulan dallama şifresini söyleyecek olsam şifre koymam zaten. belli ki bilgisayarımın kurcalanmasını istemiyorum. baktın şifre var açamıyorsun, geri kapat. bu ne yüzsüzlük ?
  • -aa niye şifre koydun. (bkz: sen sor diye)
  • nasıl başkaların çantasını kurcalama hakkı yoksa, şifre sorma hakkı da olmayan tip
  • o şifrenin "başkaları" için olduğunu zannediyordur. bilgisayar sahibinin kendinden başkasının bilgisayarını kullanmasını, kurcalamasını istemediği aklına gelmiyordur.

- şifren neydiiii?

- densiz1234
  • telefon şifresini soran insanla aynı kişilikteki insandır.
  • telefonunun güvenlik kodunu soran, izin almadan gelen kutundaki mesajları okuyan tiptir aynı zamanda.
  • bu ben oluyorum, bilgisayar da ablamin oluyor, burada sair cok oynama demek istemistir. burada bir onceki soru olan laptoptan biseye bakabilirmiyim e cevap, direkt hayir degil ama al ulan allahcaninialmasin senin dir.
  • telefonunuzun kilit ekranındaki şifreyi soran insan tipidir aynı zamanda.

bu adam bu kilidi niye koymuş diye düşünmez hiç.
  • admin şifresini kırma programı kullanarak kişisel bilgisayar şifresinin ne olduğu kolaylıkla öğrenilebilir.
    başka bir yerde ise parola sorulan ekranda 3-4 kez ctrl+alt+del kombinasyonuna bir kaç kes basıldığında admin şifresine boş değer verilebileceği yazılmaktadır. ne kadar doğru olduğunu bilmemekle beraber denemişliğim de yoktur

edit: bakıcek tabi napacanıız yazııık hayır girsin demiyorum ama girmeyecek de ne olacak girecek tabi mecbuuur
  • dünyanın en saf insan tipidir :d
hesabın var mı? giriş yap