• güzel bir fikre sahip site. lakin 10 liraya entry girilmez amk. bari 50 lira falan bi alt limit koyalım. zaten yazar maaşları da düşük.
  • adamlar caylak sirasinda oy almis hatta bu sitede parayla entry girerim falan diyor biz hala caylak sirasindayiz kac yildir . duy sesimizi yonetim, site sahibi, apartman sahibesi...:d
  • klon oluşu, başarılı oluşuna engel değildir. istanbul'da biri kafe açtı diye ankara'da bir başkası kafe açmamalı mı?

örneğin saçma oluşu, aslında cevap verdiği zihniyetin saçma oluşundan. elin rusu facebook'un muadili vkontakte sitesini kullanır, biz siberalem'le yonja'yla dalga geçip facebook'tan çıkmayız. (benim de dalga geçmişliğim var, aklım daha sonra başıma geldi.) twitter açıldıktan sonra bir sürü twitter klonu çıktı türkiye'de, bir tanesini önyargısız kullandık mı?

demem o ki klon olması önemli değil, başarılı olması önemli. başarılı olması için de azıcık milliyetçi davranıp yerel sermayeye sahip çıkmalıyız. varsın adam hazır script satın alıp kullansın, ileride para kazanınca sistemi baştan yazdırır. veya script kullansın lan ne var, sözcü'nün sitesinin altyapısı wordpress lan.
  • satıcılardan aldığı komisyon oranı %20 olan site.
  • www.fiverr.com 'un çakması olan site.
  • yapılacaklarda işlem tuşuna bastığınızda, sizi hesap ayarlarına döndüren, ilk izlenim olarak çok büyük hayal kırıklığına uğratan site.
  • parayı yatırdık. 750 sms alacaktık. adamlar yok oldu. siteye mesaj attık "belki adamın numarası vardır oradan ulaşabiliriz" diye. siteden de cevap yok.

para bende yok. cevap adamda yok. mesaj müşterimde yok.

şu an düşüncelerdeyim. yediler bizi galiba...

edit: yememişler :)
  • tanıtım bütçesi çok kısıtlı olan firmalar için çok güzel bir oluşum. santral seslendirmesi satın aldım. ardından videolar, görseller vs. bir çok çalışmayı gördüm. müthiş, çok beğendim.
  • bic investments'tan 500 bin tl tutarında seed investment alan başarılı bir lokal fiverr.com klonu.
  • girdim, siteyi uzun süre inceledim. gördüm ki içerisi emeğimi nasıl daha ucuza düzdürürüm diye cirit atan ve birbiriyle yarışan insan dolu. 50 tl karşılığında 6 adet özgün içerikli makale yazabileceğini iddia eden var, pes...
hesabın var mı? giriş yap