mimar kiz ariyorum

  • azimli
  • mülayim ama sempatik (545)
  • 1500
  • 0
  • 0
  • 0
  • geçen ay

ferzan ile harun

harun'un ailesiyle ilgili çok yakın bir kaynaktan şöyle bilgiler gelmiştir. baştan belirtmem gerekir ki bu bilgilerin kaynağını açıklamam ve yazdıklarım bana gelen mesajların özetidir. benim ve bilgileri bana veren insanın başı ağrımaması için çoğu şeyi yazmadım, yazdıklarımı da sansürledim.

--- spoiler ---

bu kadının kızı daha önce antalya'da evli ve 4 çocuklu bir adamla yasak ilişki sonucu hamile kalıyor o çocuğu babasız doğurduktan sonra annesi gülseren hanım torununa sahip çıkıyor ve gururla torununa bakıyor da oğlu bir kızla arkadaşlık etti veyahut bir kadınla sevişti boynu morardı diye mi sorun çıkartıyor dersiniz.

o kadın falcılıkla geçiniyor. zavallı biçare insanlara muska yazıp sözde onlara nasip açıyor. bu kadın harun'un babası evli ve kendi dört çocuklu bir dul anne iken ayartıp nikahsız olarak harunu ve ablasını doğuruyor. sonra da adamın karısını yıllarca rahatsız ederek boşanmalarını sağlıyor ve çocukları 6-8 yaşlarındayken nikahlanıyor. kendi yuva yıkandır. kızı da aynı olmaya çalıştı ama başaramadı. mahkeme köşelerinde çocuğuna zorla baba buldu. bu da facebook'ta paylaştığı babalık testi.

harunun babası öleli 3 yıl oluyor daha veadam hastanede yatarken bu kadın hastanede ölümle onu başbaşa bırakmış cenazesini boşandırdığı karısı defnetmiştir.

gülseren'in iki değil üç kızı var. o morluklar kızında olsa demiş ya kızı karnı burnunda eve gelince sahip çıktı , adam çocuğu reddeti babalık davası açtı mahkemeye. antalya'dan kaçma sebebleri de bu zaten.

--- spoiler ---

bunun yaklaşık üç katı uzunlukta bilgiler var ama onları buraya yazmayacağım. bu kadarcık şeyden de bu ailenin nasıl insanlar olduğu anlaşılabiliyor. zaten birilerini ahlaksızlıkla suçlayanlar her zaman en büyük ahlaksızlardır. gencecik insanlar öpüştü , sevişti ya da boyunları morardı diye bu kadar tepki vermek zaten normal bir şey değildi. neden bu kadar tepki verdiklerini şimdi daha iyi anlaşılıyor.

devamını okuyayım »
28.11.2013 17:11