• ya sanki cok ozel biriymis gibi yazmis bir de. milyarlarca insan olmus su anda yasiyor ve olecek ayni sekilde. diger canli formlarini bir tarafa birakiyorum bir de. yani diger canlilardan herhangi bir farkin yok farkimiz yok. bu koca evrende bir toz tanesi kadar dahi degerimiz yok. kendinize gereksiz yere anlamlar yukluyorsunuz. herhalde piremses sendromu yuzunden. ben her seyin en iyisine layigim en guzeli benim olsun kafasi mi bu? birazcik sorgulayin ya birazcik daha farkli bir perspektiften dunyaya ve hayata bakmayi ogrenin.
  • ilk 2 entryye eksi verip geçtiğim başlık.
    ulan ekşi de kafayı iyice yedi. başlık ayrı 2. entry ayrı hele şura bi ses kaydı bırakmış o ayrı uçmuş ahagah. bu ne lan
    bu arada (bkz: entry nick uyumu)
  • bi siktir git de kolay yetişmiyor bence.
  • merhaba ben bora dan daha kolay yetiştiği aşikar.
  • meliscim hepimiz insanız, senden milyonlarca var. kimse kolay yetişmiyor. gerçeklerle yüzleş meliscim nice senelere.
  • hocam kimse kolay yetişmiyor, herkes neler atlattı neler kaybetti, neler için mücadele etti bugünlerine gelene kadar.
  • genellikle "babası hırsız" lüks erkek avcılığını bir kenara bırakırsa ağlamıyor melisler.

ava giderken şey yapıyorlar sizi yoksa
  • sözlük halkını başlık sahibini seri bir şekilde şikayet etmeye davet ediyorum. pamuktaki fasulyenin yetişme zorluğuna denk bir zorluğun söz konusu olduğu ifade.
  • okumadım
  • ağlama melis aşağı ağlama melis yukarı.
    al sana bir ağlama melis
    al sana bir ağlama melis daha
hesabın var mı? giriş yap