• iyi ki dogmussun meliscim, sizin jenerasyonun motivasyonu boyle oluyor seni anliyor ve kabul ediyorum. 2. entryi de favladim cunku okurken duygularima tercuman olmus... ve sorguluyorum bizlerin genel ruh hali nasil oldu da salgin gibi pandemi gibi bu hallere geldi
  • bi siktir git de kolay yetişmiyor bence.
  • iyi ki doğdun melis.bedava pasta nerede?
  • biz bunu hep bildik*

mutlu seneler ay yüzlü kız çocuğu… kendini hep sev, hep onurlandır varlığını. üzülmezlik zırhını parlat, çıkardığında içeride onarılacak ne varsa onar ve devam et. oylmz ablan hep der, akla nazar olmaz diye*. hatanı da, doğrunu da kendin bul, düşersen ve hemen kalkamazsan bile kimseye ihtiyacın olmayacak böyle böyle.

yine de insan bazen sadece anlatmak ister, hatta bazen tamamen hallettikten sonra… her ne zamansa… tesadüfi vapur-tramvay karşılaşmalarından fazlasını vaat edebilirim diyorum, iyi ki doğdun diyorum, mutlu yaşlar diyoruuum*
  • meliscim hepimiz insanız, senden milyonlarca var. kimse kolay yetişmiyor. gerçeklerle yüzleş meliscim nice senelere.
  • ona bakarsan mervelere gitmek'teki bir merve de kolay yetişmiyor.
  • hocam kimse kolay yetişmiyor, herkes neler atlattı neler kaybetti, neler için mücadele etti bugünlerine gelene kadar.
  • 30 yaşına girerken hayatı sorgulamaya başlamış ama bana göre bu sorgulaması pek işe yaramayan bir melis görüyorum. olmamış 31 olunca tekrar sorgula hayatı öyle gel.
  • ilk 2 entryye eksi verip geçtiğim başlık.
    ulan ekşi de kafayı iyice yedi. başlık ayrı 2. entry ayrı hele şura bi ses kaydı bırakmış o ayrı uçmuş ahagah. bu ne lan
    bu arada (bkz: entry nick uyumu)
  • genellikle "babası hırsız" lüks erkek avcılığını bir kenara bırakırsa ağlamıyor melisler.

ava giderken şey yapıyorlar sizi yoksa
hesabın var mı? giriş yap