• "bira hamallik.gel ot isine girelim"cilerin kafalayamayacagi insan tipidir.
  • çok sevimli olur bunlar. sosyal ortamlarda takılmaları gerektiğinde, vişne-soda falan içmeleri gerekir. gecenin sonuna doğru bir bardak bira ile, diğerleriyle ortak bir noktada-ki ortak nokta kafanın bin beş yüz olmasıdır-buluşabilirler, mutlu yarınlara doğru yelken açabilirler.

nedense, özellikle içkiye düşkün insanlar tarafından hor görülürler. oysa değil midir ki, içki içmek zaten sarhoş olmak için yapılan bir aktivitedir.

özelikle ''içkide sınır tanımam. 10 bira içerim, bana mısın demem! sarhoş olamıyorum bir türlü. bünyem acaip kuvvetlidir oh bebek.'' tadındaki erkeklerle karşılaştırıldığında, binlerce kez tercih edilesidir.

alkol ya da alkole dayanıklılık, ne zamandır erkekliğin ispatı oldu, bre dallamalar?
  • dünyanın en şanslı insanı listesinde kafadan ilk 3'e oynar..
  • ortaya çikan portenin bir kaç olasılığı ve ihtimalı vardır:
    a. kesinlikle rus değil. zira bir bardak biradan orada çocuklar bile sarhoş olmuyor.
    b. numara yapıyor. canı sıkılmış ve biricik dosttankurtulmak istiyor.
    c. ayni biricik dost bira bardağına votka karıştırmış. espiri olsun diye.
    d. aşktan sarhoş olmuş, bira bahane.
    e. daha önce iyi kafa bulupta, sonradan içtiği tek bardak birayla sarhoş olduğu zanedilen mutlu adam.
    f. hiçbiri.
  • son zamlarla birlikte senseyimiz, üstadımız, liderimiz olsa keşke. kaz dağlarının tepesinde bir okul açsa, haftasonları gidip eğitim alsak kendisinden.
  • denyodur. o kadar ki, sabah tanıştığı kızın yatağına akşam donla atlayabilir. olay cikinca da sadece sevişmek istedim diye özür dileyebilir...
  • birayı pipetle veyahut çay kaşığıyla içmektedir. dilinin altından altından hüpletmektedir alkolü.
  • ya çok mutludur yada çokk mutsuz. ortası olmaz.
  • bu tip insanlar üç türlüdür:
    1-alkol toleransi az olanlar(yasi kücük olmak,hatun olmak-istisnalar kaideyi bozmaz-,genetik bir problemi olmak,vs...).
    2-ekonomik olmayi bir yasam felsefesi haline getirenler.
    3-içmeye gitmeden önce alkolle karistiginda vücudun nevrini döndüren maddeler kullananlar...
hesabın var mı? giriş yap