• ifşa edin verin cezasını.
  • “canım benim, öpüyorum seni” diye cevap verdiğim mesajdır.

çıldırıyorlar, tavsiye ederim.

sözüm meclisten dışarı dememe gerek yok sanırım ?
  • çaylaklardan mesaj alımını kapatarak çözülebilecek problem.
  • vardır böyle bir şey sebebini 1-2 yazara sordum cevap verip vermeyeceğimi merak etmiş normal sorsaydın yine cevap verirdim zaten
  • ilgili özelliği açmama neden olan başlık.

bana bi küfür etsene / düblaj
  • durup dururken kendi kendime ara sıra küfretmeyi severim de neden başka birine yapayım, neden biri böyle bir şey yapar; anlamak güç.
  • yanlış bulduğumdur. çaylak arkadaşlara önerim daha medeni olmalarıdır. küfür edenler için söylüyorum tabii ki bunu...
  • küfür değil de beddua şeklinde başıma gelendir. herif bir konuda yardım istedi, yardım ettim. sonra yardımımı irdeleyip eleştirmeye başladı, eleştirisini cevapladım ve önerimi ister yap ister yapma dedim. ne tribe giriyon falan diye pespayeleşmeye başladı, "ne yardım istemeyi biliyorsun, ne teşekkür etmeyi" yazıp engelledim. ertesi gün başka bir çaylaktan herhangi bir entry numarasına cevaben de olmayacak şekilde bodoslama beddua mesajı geldi. bir de bimer'e şikayet etme tehdidi.

bak sütoğlan, burayı okuduğunu biliyorum çünkü bedduaları yazdığın hesabını bloke etmedim. benden af ve mağfiret dilemezsen burada tüm yazışmaları yayınlayıp seni ifşa edeceğim, haberin ola.
  • sevgili yazar kardeş; sende bir zamanlar çaylaktın, daha sıçtığın bok körfeze ulaşmadı. çaylak olarak kalıp yeni küfürler öğrenmeye karar verdim.
hesabın var mı? giriş yap