• arkadaş olabilir. kan bağı olmadan kardeş, dost olamaz. arkadaş, dost ve kardeş ayrımını iyi yapabilmek gereklidir.
  • ataerkil zihniyetin sadece penisiyle düşünebilen bireylerince "olmaz, olamaz" diye dayatılmaya çalışılan, vasıfsız insan düşüncesi.

hayatımda dost sıfatını verdiğim tek insan bir kadın. keza yakın arkadaşlarımın çoğunun da en yakın arkadaşları karşı cinse mensup. mağaranızdan çıkıp, medeniyete karışırsanız, biraz daha anlayabilirsiniz.
  • karışık kafaları iyice karıştıralım..

"iki kişiden ancak arkadaş olur, çift üç kişiden oluşur." adam phillips

"onunla ben,
    hep sevişecek gibi baktık birbirimize.
    bir kez öpüşebilseydik dünyayı solduracaktık." büyük ismet özel
  • gerçekten arkadaş olamaz taraflardan biri çirkin olmadığı sürece.
  • erkek olarak bir türlü yapamadığımdır. hemen aşık oluyorum! aşk adamıyım heralde ben, serdar ortaç mıyım yoksa? amokachi??
  • en yakın arkadaşlarım hep karşı cins... arkadaştan da öte hepsi benim için ki sayıları da çok değil zaten... şuan biri yanımda tatile gidiyoruz başbaşa... çıkarın kafanızdan şu seksist düşünceleri... evet içiniz pisse fesatsa olamazsınız...bir de arkadaşlığın dostluğun anlamı nedir size göre onu sorgulayın kendi içinizde eminim en az bir cevap bulursunuz... hayırlı geceler karşiimm sana git arkadaşım dediğin insanla uyumadan bi fantezi kur kafanda öyle uyu sen...
  • her zaman "of tabi ki olur ya abartmayın" cevabını verdiğim soru.

ama bir kere bile sıfır şüpheyle yaklaştığım bir erkek arkadaşım oldu mu diye sorun. 100'de 1'dir. onu da gay sanıyordum ilk tanıştığımda. o yüzden çok rahattım oh dedim kanka dedim. sonra benimle arkadaş olmak istemediğini öğrenince gay olmadığını öğrenmemle birlikte bir dumur yaşadım. hangisine şaşırayım bilemedim.

yani aslında saçmalamayın tabi ki bir kızla bir erkek arkadaş olabilir. ama henüz öyle net bir durum yaşamadım diyebilirim. ama bunun kesinlikle erkeklerden kaynaklandığını düşünüyorum. kızlar o meyili asla farketmeyebiliyor. baya biz dostuz ya diye geziyor. sorun erkekte. o doyumsuzlukta. çükünüzde.
  • olanlara özendiğim ama benim hiç sahip olamadığım arkadaş tipi yani oluyor bence ya niye olmasın
  • eğer bir kızın davranışları,konuşması vs. bir erkeğin hoşuna gidiyorsa ve onunla arkadaş oluyorsa iki seçenek vardır. ya kız erkekten sevgili anlamında hoşlanmıyor, bunun birçok nedeni olabilir ya da kızın gerçekten gideri yoktur erkeğin açısından. durum bu kadar basit. istisnalar kaideyi bozmaz.
  • ımkansiz bence. cunku cok iyi anlasirsan o zaman daha fazlasini istersin iste o zaman dostluk biter ask baslar
hesabın var mı? giriş yap