• annesine kötü davranması.

not: erkeğim.
  • bencilliği.
  • bir erkeğin yemek konulu bir muhabbet içerisinde et sevdiğini söylemesi o erkekten soğumaya sebep oluyorsa bi zahmet kukunuzu söküp bal mumu ile kaplayıp vitrine koyun.

muhabbetinden hoşlanmadığınız adamın, konuşma içeriği yerine muhabbeti sürükleme yeteneğinden şikayetçi olursanız ya da biraz muhabbete yön verirseniz, kendinize daha uygun birilerini bulup kukunuzu vitrine kaldırmak zorunda kalmazsınız.

bu arada direkt etoburum.
  • kasmayın. türk kadınların en az %85’inin bir erkekten soğuma sebebi sömürebileceği birşey kalmamasıdır. ister erkek kendini sömürtmeyen ultra bir zengin olsun ister artık sömürecek birşeyi kalmamış bir müflis olsun. feministlerin bile amacınınemeksiz getiri olduğu bir yığından söz ediyoruz burada
    ek not: bu konunun bu kadar dallanıp 50 üstü favori alacağını düşünmemiştim. madem bin yıllık erkek geyiği bu kadar ilgi çekti bari[dindar ahlakının kohlberg'e göre incelenmesi (bkz: #76481312) bunu] okuyun. o kadar emek verdim, haftalarca bu konuya kafa yordum
  • yanimda ezik durmasi,
    kroyum ama para ben de tavirlar
    bi de asiri kilolu olmasi

bu 3 yelpaze ve coverladiklari
  • kadına olan bakış açısı. cinsiyetçi bir erkek çekilecek gibi değil..
  • yalan söylemesi, sakatat vb. besinlerle arasının iyi olmaması, futbol sevmemesi, kamp hayatını empoze etmeye çalışması, müze gezmekten hoşlanmaması, kitap okumaması, dedikodu yapması, ailesine uzak olması, sigara - nargile içmesi, kendini övmesi, cinsiyetçi tavırlar sergilemesi, ekşi de trolleri favlaması.
  • erkek olması.

not: erkeğim
  • yeni tanıştıysanız konuyu evirip çevirip devamlı cinselliğe getirmesi.
  • çevremde bolca rastladığım; içinde "ecdat", "üstad", "zat" kelimelerinin geçtiği konular açması.
hesabın var mı? giriş yap