• selçuk inan
  • stadın yarısının güneşli yarısının gölge halde olması. manchester city bile izleyemiyorum o şekilde.
  • (bkz: aykut kocaman)
  • çok fazla çalan hakem düdüğü.

yunus yıldırım'ın yönettiği maçlar böyle olurdu anasını satayım. 40 defa düdük çalardı. penaltı da çalmazdı inadına.
  • eğer tribünde yer yer boşluklar varsa ve bunlar göze batıyorsa, o maç kalitesizdir. çünkü futbol maçı dediğimiz olay sadece sahada olanlar değil, stadyumun içindeki komple eylemler bütünüdür.
  • kendini yere atıp hakeme bakan şovmen futbolcular, her türlü fedakarlığı yapıp tribüne gelen insanların yüzlerce katı maaşa anlaşıp, parasını alamıyor diye trip atıp oynamayan futbolcular. futbol oynanacak zeminin tarla gibi olması.
  • tff yeterli
  • türkiye liginde oynanması.
  • korner vuruşlarında ön direğe yapılan ortalar. amk ben daha türkiye’de ön direğe açılan ortanın gol olduğunu görmedim. penaltı noktasına göndersene ayağına soktuğum.
  • hala aykut kocaman sıkıcı diyen var. amk aykut kocamana iyi bir takim ve taraftar destegi ver 5 sene icinde avrupa sampiyonlugu bile getirir o takima. sen ekran basinda heyecanlanacaksin diye yapmiyor o adam isini. adam, sonuca gitmek icin hedefler dogrultusunda top oynatiyor. ergenlerin heyecanlanmasina gore kadro kurmadigi icin de sıkıcı diyen var. ama bu mallığiniz yuzunden zaten tuttugunuz takiminiz da bi yola giremeyecek.
hesabın var mı? giriş yap