şükela:  tümü | bugün
  • yıllar önce taksim'de bu ara sokaklardaki barlar nasıl diye merak edip bir binanın üçüncü katındaki bara girdik. bir saatte 3-4 kez taciz edildim. meğer orası gey ve lezbiyenlerin takıldığı bir barmış. insanın başına ne gelirse ya meraktan ya da meraktan gelirmiş.
  • evet bugun bu da geldi basima. bakalim daha neler olacak izleyip gorelim.

bugun oglen vakti spora gitmek icin evden ciktim. ustumde mont tişört bir de o hakkinda efsaneler donen gri esofman elde de canta.

neyse saga sola baka baka yürüyorum mal gibi. karşıdan da annesiyle ve annesinin 1 metre onunde posetlerden belli ki alisveristen gelen 30'lu yaşlarda gay oldugu 200 metreden belli olan ( giyim ve yüzunden saçından cok belli banane neyse ne kinamam ben ) adamin biri geliyor.

yaklastik filan benimde kafam yerdeydi o ara tam kaldirdim ki 2 metre filan kalmisti yan yana gelmemize baktim ki gozu orada. sol dudaginin altındaki tebessumle de bana bakmaz mi!?

lan abicim iyi hosta bana ne is atiyorsun. hosuna gittiyse baktin gec iste uff yani. aslinda dalgayı kendime gore sola yatirinca fazla belli olmuyor. hep cikmadan da yapardim bu sefer unuttum demek. neyse bir daha unutmayacağım size söz.*