• aklıma bir şey gelmiyor ki. sinek ilacı arabasının peşinden de koştum, bebeklerle evcilik de oynadım, maç da yaptım, uzun eşek bile oynadım asdfg.
    aha buldum, ilkokul ikiye, burakla kavga ettiğimiz güne dönmek istiyorum, kaçıp erkekler tuvaletine saklanmıştı da girememiştim içeri, hıncımdan kıpkırmızı olmuştum. şimdiki aklım olsa içeri girer döverdim, valla.
  • ne kadar yiyecek abur cubur varsa tadına bakardım. tat alma yaşa bağlı değişiklik gösteriyor bence ve küçükken her şey daha bi pudra şekeriydi sanki.
  • annemle özlem giderir ve birlikte eğlenceli bir gün planlardım bugün misafirliğe gitmek ve dizi izlemek yok derdim en başta.
  • komşumuzun kızıyla oynadığım evcilik oyunları geliyor aklıma sadece o zamanlarda zaten başka arkadaşım yoktu. sanırım evcilik oynardım...
  • anneannemin evinin üzerinde bulunan çimenlik alanda top koşturmak.
  • sabahın sekizinde çizgi film izlerdim.
  • dokuz yaşlarında falanım işte babam ve kardeşimle uçurtma uçurmaya gitmiştik. tabi bizden kimse uçurtma yapmayı bilmediğinden hazır satılan uçurtmalardan almıştık. bayağı uğraştık uçuramadık uçurtmayı. sonra bir çocuk geldi babama, abi bu uçurtma uçmaz bu dengeli değil dedi. orada birkaç bir şeyini düzeltti uçurtmanın. sonra uçurduk biz uçurtmayı tabi uçurtmanın ipi babamda iyice havalanınca bize verecekti tutmamız için. ama nasıl sevinçle bekliyoruz ben ve kardeşim. sonra çocuk hala yanımızda dediki abi az daha ipi salalım dedi ipi ekledi ucuna. çocuk tam bağlayamamış ipi babam bağladığını sanıp bıraktı uçurtma birkaç saniyede gözümüzün önünden kayboldu. işte ben o güne gidip o ipi sapasağlam bağlayıp o uçurtmayı saatlerce tutmak istiyorum gökyüzünde.
  • babama sarılmak. yuzune bakip yuzunun her detayini ezberlemek. bol bol koklamak.
  • sokakta yakan top oynamak..
  • annemin veya babamın elini bırakır o arabanın önüne atlarım daha da uğraşacak halim yok.
hesabın var mı? giriş yap