• eğer yara izi kişinin çok da sikindeyse tehlikelidir.
  • house md dizisinde bir örneği vardır.

--- spoiler ---

altıncı sezon finali help me olması lazım. cuddy'nin house'un bacağındaki yara izini öptüğü sahne, anlamı ve duygu yoğunluğu açısından çok hoştu, naifti. görsel olarak sıradandı, zaten öyle olması gerekiyordu, cuddy'nin verdiği mesajla uyumluydu: seni her şeyinle kabul ediyor ve sensiz yapamıyorum. ayrıca bu sefer halüsinasyon görmüyorsun. *
    --- spoiler ---
  • benim ameliyatlı yerimde var yara izi. çok sikimde değil ama az sikimde. varikosel. hemen sikin biraz üzerinde. bu yüzden kızların öpmesini tavsiye ederim.
  • yara izinin yeri de önemlidir. yanakta olunca öpen çok oluyor.*
  • seni bütün kusurlarınla seviyorum demenin en güzel hali.
  • çok belirgin bir iz değilse, o kişiye ilgiyle ve dikkatle baktığınızın göstergesi olan öpücüktür.
  • sırtına sallama vurulan, koluna faça çeken kızlarda yapılması müthiş zevk verip, dişi kişiye duyulan aşkı arttıran müthiş aktivite.
  • 9 yaşıma kadar yemek seçtim. yoğurdun tadını bilmediğim halde yemez, ayrani tanımazdım. ne çektirmişim anneme. şimdilerde gideceğim zaman ne yemek yapayım, ne istersin diyor. sen yap da herşey olur diyorum.

neyse 3-4 yaşlarındayım. annem yine bana yemek yedirmek için peşimde koşuyor. haşlanmış yumurta yedirecek kahvaltıda. bir yolunu bulup fırlıyorum mutfaktan. aklım sıra saklanacağım, kurtulacağım. sunta kenarlı kanepe takımımız var. kanepeyle duvar arasina saklanmaya çalışırken alnımı yarıyorum. annem o panikle kavrıyor beni doğru hastaneye. uyuşturmadan dikiş atıyorlar acilde. ciyak ciyak inliyor hastane sesimle. yıl 96-97 olacak, cep telefonu yok tabi. baban gelince banada kızıcak sanada kızıcak diyor annem. ne vardı sanki yeseydim yumurtayı uslu uslu. arıyor evden babamı. acımdan birde babam kızar mı korkusundan uyuyamıyorum.

babam geliyor, görünce ağlıyorum. beni alnimdan yaramın üzerinden öpüp kucaklıyor. ilk defa babamı ağlarken görüyorum. nasıl korkuttuysam adami. babam alnımdan öpünce o yara yok oluyor sanki. hayatımın en güzel uykusunu uyuyorum.

sevmek ve sevgiyi göstermek ne güzel şey sözlük :)
hesabın var mı? giriş yap