• eğer karşınızdaki akıllı bir kadınsa asla belli etmez. aksine hiç umursamıyormuş edasında takılır. çünkü bilir ki eğer belli ederse karşısındaki insan kendini engin altan düzyatan sanacak. halbuki bildiğin bakkal muhittindir. gerçi ben asla salaklığıma doymam o ayrı konu.
  • yazıldı mı bilmem ama:

"you know nothing jon snow" benim de favorimdir.
  • enteresan gelebilir ama birisi bana yumruk atmıştı. bildiğin baya yumruk!
  • karşımızdaki akıllı bir kadınsa belli etmezmiş hatta tam tersi umursamaz davranırmış. zaten umursamaz davranışı hoşlandığını belli etmesi değil midir?
  • çevresindeki insanlara, cidden arkadaş gördüklerine nasıl davrandığına bakın. büyük ihtimalle sizin hayatınızın detayları daha çok cezbediyor kendisini.
  • genelde;
    salak salak davranmamdan,
    eline kıymık batsa dünyayı yakmalarımdan,
    yemek yapıp ellerimle beslemelerimden,
    yanımda sıkılmasın diye sürekli konuşmamdan,
    heyecandan ordan burdan düşmelerimden...

ouff ne salakmışım, kendimden nefret ettim :(

neyse bunlardan anlamayacak kadar salaksa ya da salağa yatıyorsa; eninde sonunda ben patlıyorum zaten. "ben seninle arkadaş olamam ki grzklı!!!"
  • belli etmemeye çalışması.
  • yanınızdayken içten gülüyor, utana sıkıla konuşuyor,birşeyler anlatırken kaptırıp gidiyorsa hoşlanıyordur.pardon ya bu bildiğin sana yanık demek.
  • etmesin amk. götü kalkıyor. ben herşeyi açıkça konuşmaktan yana olan hümanistik taktik strateji akıl oyunu yapmadan konuşulması gerektiğine inan insanın bile inanacının azına sıçtılarsa.söylemeyin kudursun pezevenkler. çünkü hepsi bu dilden anlıyor.sürünmek istiyor.uğraştırılmak,it yemez edilmek,götünde dolaştırılmak istiyor. sonra ben ve benim gibiler diyor ki bu karının ardından koşacak kadar kalitesiz miydin? beğendiği kadının kalitesiz olmasından anlıyorum herifin vizyonunu. bunlar ne kadar vizyonsuz hareketler.öteki kezbanda bundan zevk falan duyuyor böyle aynı ortamda takıldığı kezbangiller tayfasına övgüyle anlatıyor.eykk iğrenç
  • irrite edecek kadar dürüst davranır. sizi hayatında kalıcı olarak istiyorsa, bir gün karşısına çıkma ihtimali olan hiçbir yalanı söylemez. o kadar ki, başınız dönebilir dürüstlükten.
hesabın var mı? giriş yap