• bunu söylerken gözlerindeki parıltıdan gözünüz kamaşıyorsa allah tamamına erdirsindir.
  • bu konu hakkında, bazılarınıza küstahça gelecek biliyorum fakat, bir sır olarak nitelendirebileceğim şu acizane bilgiyi paylaşmak istiyorum ki genelleme de yapacağım ne yazık ki;

bir kadın ne kadar çok "seni seviyorum" diyorsa, o kadar çok bunu kendine inandırmaya çalışıyordur.
  • kadın güzel değil ya da erkek tarafından beğenilmiyorsa bir şey ifade etmez. hatta güzel bulmadığı bir kız tarafından sevilmek bazı erkekleri utandırıyor bile sanırım.ya da stres yaratabiliyor "aman beni sevmesin", "hadi bi çılgınlık yaptı sevdi bana belli etmesin", "ayy delirdi belli etti kaç kaç kaç"...
    yanlış mı? sonuca yanlış diyemem.
    ama insan biraz öngörülü olup baştan bunun doğabileceği ortamları yaratmamalı. sevgisini istemeyeceği kıza "gideyim kendimi sevdirmeden" diyip uzamalı...
  • bir kadın seni çok seviyorum diyorsa seviyordur.

"seviyorum seni" diyorsa sevmeye çalışıyor, sürekli kafada sorguluyor ama seviyorum ya evet diye inandırmaya kalkıyordur hem seni hem kendini.

dünyanın en gereksiz genellemesini yaptım hayırlı olsun.
  • 4 senelik evliyim ve bu kelime grubunu en son ne zaman duydugumu hatirlamiyorum. sanirim buyusunu bozmak istemiyor ondan soylemiyor.

(bkz: şimdi yatayım yarın erkenden kalkıp ders çalışırım)
  • 7 aydır birlikte olduğum ve sonbaharda evlenmek için planlar yaptığım sevgilimin her gün yaptığı eylem.

asla "ben de" dediğimi duymadı, duymayacak. bir kenara yazın, size yürekten bir "seni çok seviyorum" diyen kadına otomatiğe takıp "ben de" demek çok rencide edici bir şey.

"seni çok seviyorum" diyen kadına verilecek cevap da "seni çok seviyorum" olmalıdır.

ben öyle yapıyorum. tavsiye ederim.
  • (bkz: ahhh ah)
  • art niyetli bir erkeğe söylenmemesi gerekendir. çünkü tam anlamıyla erkeğe teslimiyet içerir.
  • seven kadının sevmiyorum dediği çok olmuştur. ama eğer seviyorum diyorsa gerçeken seviyodur la .behzat ç
  • ailesinden sevgi görerek büyümüş, sevdiğini dile getirmek, somut olarak göstermekten çekinmeyen bir kadının sevgisini dile getirmesi.

durup dururken altında ille bir şey arıyorsanız, muhtemelen sevgi görmemişsiniz ya da size açık açık dile getirilmemiş, getirmeyi öğrenememişsiniz.
hesabın var mı? giriş yap