• 8 aylık bebek mi olucam? biraz ileri atsak 2004 falan desek.
  • "depremden önce insanları uyarmam lazım" endişesi ile yaşayamam. 13 yaşında bir kızı kim dinler ki? çok güzeldi ama dönmek istemiyorum. deprem olmayacaksa 1999'da o zaman olur.
  • babam hala sağ. ve ben hala avareyim. sorumluluğum yok. bilgisayarda oyun derdindeyim. bir de kekemelik sorunum vardı, onu aşmaya çalışıyordum. kekemeliğe razıyım. babamı o kadar çok özledim ki. dönüp o kadar içme, kanser olacaksın baba diyebilsem.
    geri dönsek. ah geri dönsek.
  • ulan keşke be keşke.
  • daha dogmamisim, 17 günüm var. nice
  • bendeki şansa sokayım, uyana uyana babamın öldüğü günün sabahına uyanacağım.
  • olacaksa 1988'e* bu aylara uyanmak isterim. hayatımda çok ama çok fazla şey değiştirir idim. lan keşke olsa öyle bir şey diyecem amma çocuğum var be. çok kararsız kalırdım öyle bir teklif olsa.
  • 1996'ya uyanmak daha 11 yaşımdayım hayat müthiş tabi. ama ya 99 depremini tekrar yaşamak, hatta son 24 seneyi tekrar yaşamak. yok hacılar mümkünse beni şöyle bir uyutsunlar 31 aralık 2319 yılında tekrar uyandırsınlar bakalım ne var ne yok o zamanlarda. haa uyandıracak kimse kalmasa dünya üzerinde ne güzel uyuyorum işte.
  • oh ne güzel doğmama 4 sene var olacaktı
  • 3 yasindayim annemle babam masallarla uyutuyor beni tek isim annemle babamı pencerede işten dönmelerini beklemek hala babaannem yanimda o kadar çok isterdim ki o güne geri dönmek
hesabın var mı? giriş yap