• bebek arabalarına bakmak insanların maddi durumunu anlamak için en kolay yollardan biridir .bugün yanımdan geçti bir tanesi içine girip yatasım geldi. bildiğin tank mübarek.

(bkz: puset)

edit : insanları bebek arabasına göre değerlendirdiğim anlamı çıkarmış bazı arkadaşlar , biz bildiğin baston tipi aldık ama yollarda görüyorum arabadan hallice bebek arabaları var ben de anlam veremiyorum nedir arkadaşım bu gösteriş diye. anneler ve babalar tüm bebek malzemelerinde olduğu gibi bunu da gösteriş malzemesi haline getiriyorlar. entry anlayan için ironi içerir.
  • tekerleklerinin kalınlığı algının ana belirleyicisidir.
  • araba 3 tekerlekli ise aile üst sınıftır.
  • bebek arabası graco stokke
    biberon, emzik için dr robert nuk
    elbise için mothercare kullanılır.
  • duyulduğunda götü tavana vurdurur. meğer insanlar seni bebek arabasına göre değerlendirebiliyormuş. bebek üzerinden prim yapmak diye bir şey varmış. ben bunu duyalı epey bi zaman olmuştu. bir tanıdığımız patron olduğu için iyi bir bebek arabası almanın şart olduğunu düşünmüş ve almış. gören de bi vaauuv çekiyormuş. başkaları adına utanma duygusunu yaşadım bunları duyduğumda. tabii ki bunlar tercih meselesi. ama bunun bir statü sembolü haline getirilmesi gerçekten içler acısı. hayır bu bebek arabaları da bir geniş oluyor ki kapılardan geçmiyor neredeyse. tek artısı ayaklarının ayrı olup katlanması ki ana kucağına 1 yıl sonra kadar ihtiyaç olmayacak. yine büyük olan parça takılacak. ayağın çıkması bir işe yaramayacak. önemli olan kullanışlılığı olan bir bebek aracının bu tür statü belirleyici etkenler sınıfında yer alması hayret verici.
  • bugaboo ile hayat bulan conspicuous consumption konseptidir.
    tuketim manyagi salaklar icin vardir.
  • (bkz: stokke)
    (bkz: bugaboo)
    (bkz: concord neo)
  • dün yeğenimi alışveriş merkezine götürdüğümde benim de fark ettiğim durum.ablam eniştem uzman doktor chicco diye bir markanın bebek arabasını almışlar hemen hemen hep o markayı görüyorum zaten biberonu falan da bu marka her neyse dün gözlemlediğim kadarıyla bizimkinin yattığı bebek arabası daha bir artist geldi öbürlerine göre alışveriş merkezinde gördüğüm. bugaboo linki gördüm o daha artist chiccodan daha pahalı olması kuvvetle muhtemel ama çocuk yetiştirenlerden şunu da çoğu kez duyuyorum çocuğa bebeğe harcanan paraya günah diyorlar.adam 1 ayda müthiş büyüdü ve eski kıyafetlerine girmiyor kusuyor bir şekilde kakasını bulaştırmayı beceriyor zaten bu fikirle özellikle çok çocuklu ailelerin alım gücüne rağmen para harcamayacağını bile düşünmek de lazım bazen.
  • (bkz: inglesina)
hesabın var mı? giriş yap