• (bkz: bu işte bir iş var)

gürcü göçmeni olmasam erkekliğimden şüphe etmeme sebep olabilirdi.*

boş bir genelleme başlığı...
  • ben de bir türk erkeğiyim. köpek gibi çalışıyorum. bütün arkadaşlarım, çevremde dişe kovuğa dokunur insan çekti memleketten gitti. umutsuzluklarına çözüm bulamadığım için kızamıyorum. fakat ben iş vereceğim, sanayiicileri büyüteceğim diye kendi geleceğimi harcıyor, ülkedeki nice işçinin daha fazla kazanması, çocuklarını daha iyi şartlarda yetiştirmesi için elimden gelenin 2 katını yapmaya çalışıyorum.

bir türk erkeği olarak, 30 ekim 1923'te mustafa kemal'in ismet paşa'ya yazdığı mektuptaki cümleleri aklımdan çıkaramadığım, savaşta ölen, yaralanan, hayatı harap olan atalarımın karşısına bir gün çıkmak zorunda kalıp, utancımdan öleceğim için kaçıp gidemiyorum.

birbirini yiyen, birbirine laf sokmak için çabalayan, tek hayatları instagram, snapchat vb. uygulamalar üzerinden hava atmak, şunu yaptım demek/göstermek, ilgi peşinde koşmak olan tüm içi kof insanlara inat, yarın bu ülkede ters giden şeylere laf söyleme hakkım olsun diye köpek gibi çalışıyorum.

bir türk erkeğinin, bir türk kadının kafasına takacağı tek şey budur. bunu kafasına takmayan kim varsa üzerine basınız ve geçiniz.

“hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak.” mustafa kemal atatürk
  • video örneği var. bence özetlemiş eleman *
  • - sabah kalkış.
    - eğer çok erken kalkılmışsa ve hava da güzelse, koşu.
    - kahvaltı.
    - internette haberlere bakış. (cahil cahil gezmeyelim)
    - iş yapmak.
    - arada kitap okumak.
    - arada dizi izlemek.
    - koşuya gidilmemişse, önceki gün spor yoktu ise, spora gitmek.
    - kitap-dizi-internet diye gidiyor öyle...
    - öyle...
  • sik sik genelleme yapan dallamaların yeni uğrak noktası, hadi aslanlar yapıştırın entryleri...
  • bunca zamandir kendimi turk zannediyordum hay allah
  • uyanma
    bir posta (elle)
    araç kullanımı
    seks hayali
    kahvaltı belki
    cinsellik düşünme

yemek
    yemek yerken telefonla ilgilenme
    kanka hafta sonu napıoz
    araç kullanımı
    ulan ne olacak bu takımın hali
    hafta sonu içelim mi kanka
    offf taş gibi karı amk
    yemek
    günün cuğarası
    bir posta daha (elle)
    ulan kupon gene yattı
    en iyisi uyuyayım
    seks hayali
    horlamalı uyku
  • bunlari yapabilecek kadar bos vaktiniz varsa hayatiniz tikirinda demektir.
hesabın var mı? giriş yap