• (bkz: her ortamda viski içen sakallı üniversiteli piç)

edt: sadece aklıma geldi.
  • kesinlikle yanlıs tespittir.içilmesi için sofraydı,muhabetti ona benzer bi dolu tırı vırıya gerek kalmadıgından içenin hafiften bos vermiş gorunumu gayet sevimlidir.
  • aşağıdaki görsellerden gözlemlenebilecek iticilik.

bkz
    bkz
    bkz
  • her ne koşulda olursa olsun içten bir gülümsemeyi itici bulabilen bir zihniyet ürünü tespit

düşünün lan. herhangi bir zaman/ortam/kişi. ve onun içten bir şekilde güldüğünü düşünün. bunu bir insan nasıl itici bulabilir ki. mutluluğu nasıl itici bulabilirsiniz ki.
  • aslında asıl sorun bira içen kızın itici olması degil bunu büyük bir maharet gibi( benim gözümde bu herkesin yiyebileceği bir boktur) bağıra çağıra anlatmasıdır.hele de bu kız taksimde falan takılan özgürüm ulan ben hayatın sillesini yemiş feleğin çemberinden takla atarak geçmiş bir kızım tarzında bir kız ise bunun yaptığı bu içki muhabbeti ya abi geçen taksimde bi içmişiz sabaha kadar eğlendik tarzında olur ya işte ben o zaman ölmek istiyorum ya gerçekten hayattan soğuyorum kendime gelemiyorum ya neyse işte asıl iticilik budur bence yoksa isteyen istediğini içer be kimi ne ilgilendirir hem bir daha ne zaman buluruz bu kadar demokratik ortamı dimi.......
  • viski içen kız karizmasını akla getirendir
  • biranin kokusunun kiza entegre olmasi sonucu gerceklik kazanan iticilik.
  • sonuna dek arkasında olduğum tespittir. zira kız dediğin önce tekilayı çakacak üstüne cila niyetine birayı içecek, sonra bu eylemi sırasıyla tekrar tekrar devam ettirecek ve bu iticilikten eser kalmayacak. eh geceyi tam bir cila namına jagermeister ile tamamlarsa da sabaha kıçı başı ağrımadan kalkacak...
  • miller şişesinin cekiciligi ile ortadan kalkan durumdur.
hesabın var mı? giriş yap