şükela:  tümü | bugün soru sor
 • (bkz: her ortamda viski içen sakallı üniversiteli piç)

  edt: sadece aklıma geldi.
 • kesinlikle yanlıs tespittir.içilmesi için sofraydı,muhabetti ona benzer bi dolu tırı vırıya gerek kalmadıgından içenin hafiften bos vermiş gorunumu gayet sevimlidir.
 • aşağıdaki görsellerden gözlemlenebilecek iticilik.

  bkz
  bkz
  bkz
 • her ne koşulda olursa olsun içten bir gülümsemeyi itici bulabilen bir zihniyet ürünü tespit

  düşünün lan. herhangi bir zaman/ortam/kişi. ve onun içten bir şekilde güldüğünü düşünün. bunu bir insan nasıl itici bulabilir ki. mutluluğu nasıl itici bulabilirsiniz ki.
 • aslında asıl sorun bira içen kızın itici olması degil bunu büyük bir maharet gibi( benim gözümde bu herkesin yiyebileceği bir boktur) bağıra çağıra anlatmasıdır.hele de bu kız taksimde falan takılan özgürüm ulan ben hayatın sillesini yemiş feleğin çemberinden takla atarak geçmiş bir kızım tarzında bir kız ise bunun yaptığı bu içki muhabbeti ya abi geçen taksimde bi içmişiz sabaha kadar eğlendik tarzında olur ya işte ben o zaman ölmek istiyorum ya gerçekten hayattan soğuyorum kendime gelemiyorum ya neyse işte asıl iticilik budur bence yoksa isteyen istediğini içer be kimi ne ilgilendirir hem bir daha ne zaman buluruz bu kadar demokratik ortamı dimi.......
 • viski içen kız karizmasını akla getirendir
 • biranin kokusunun kiza entegre olmasi sonucu gerceklik kazanan iticilik.
 • sonuna dek arkasında olduğum tespittir. zira kız dediğin önce tekilayı çakacak üstüne cila niyetine birayı içecek, sonra bu eylemi sırasıyla tekrar tekrar devam ettirecek ve bu iticilikten eser kalmayacak. eh geceyi tam bir cila namına jagermeister ile tamamlarsa da sabaha kıçı başı ağrımadan kalkacak...
 • her bira içen kız itici olmaz ama çoğu kızın yaptığı benzer davranışlar biranın görselliği ile birleşince itici gelebiliyor.
  bu hareketlere çok az örnek verip kaçacağım,nitekim kimseyi ikna etmeye çabalıcak vaktim yok.

  1)pub'ın birinde 160'lık boyuyla skinny jean'le sarmalanmş bacaklarını diğer bacağının üstüne atmış otururken etrafı kesen kaküllü kızlar;eline bir de o kocaman bardakta bira eklenince iyice itici oluyorsun be güzelim.yoksa o sahneye koy (bkz: wilma elles)i itici oluyor mu?!

  2)birde olaya anatomik bakmak lazım,erkekler bazı detaylara çok takabiliyor,siz kızlar zaten aylık döngünüz itibariyle gizemli varlıklar olmanıza rağmen
  size özgü olan o zerafeti hep kabulleniyoruz ama sorun bira'da çıkıyor,bira çoğu erkek için "leş" bir içkidir,anında kalkıp işetiyo,ucuz,çok iyileri bulunmadıkça karakteristik değil diyebilirler.
  gin,tekila ve bazı kaliteli viskilerden içmiş olan coğu erkek
  biraya bazen abartılan o değeri vermez kısacası.

  aynı şey mesela burger king'de hayvani bir hamburgeri yiyip bunla övünen güzel bir kız içinde geçerlidir,o hareket bu güzel kıza yakıştırılamaz ve itici görünür.
 • miller şişesinin cekiciligi ile ortadan kalkan durumdur.