• hande maxi albümünden yerinizde durmanızı mümkün kılmayan hande yener güzelliği.

söz: boaz aldujeli
    müzik: erdem kınay

şimdi beni yere indir
    soğuk yüzüme çarpsın istiyorum
    süz kendini ki ayrıl

biraz yalnızlık
    biraz aşksızlık
    biraz özgürlük
    biraz korkaklık
    beni ağlarken görme

şimdi beni yere indir
    soğuk yüzüme çarpsın istiyorum
    süz kendini ki ayrıl

kendine bir beden seç
    sonra iyi de bir ruh
  • sahne aldığı barlarda sayesinde bir gecede elli bin ytl kazandığı "nası koydum çocuğu" temalı dıptıs şarkıları elinin tersiyle bi kenara iten, post madonna dönemi'nden fazlasıyla nasibini almış hande yener'in piyasaya sunduğu bir başka başarılı şarkı. hiç olmazsa cesareti hakediyor kutlanmayı, helal olsun. bi de çok fena dile dolanan bir şarkı bu, dolmuş şoförüne "hocam müsait bi yerde" demek yerine "şimdi beni yere indir hocam" dedirtebiliyor. allah muahafaza.
  • hande yener in marjinal olucam diye kendini param parçaladığı bir klibe sahip şarkısı.
  • klibini madonna'nın eski dansçıcısı luca tommassini çekmiştir yine. son derece başarılıdır.
  • hande yener'in madonna'ya evrilmesindeki bir sonraki basamağı temsil ediyor kendisi. şarkının kendi olsun, klibi olsun bu yolun varlığını kafamıza çakı çakıveriyor çivi gibi.

ben seviyorum ayrıca.
  • bjorkün oceania şarkısının klibindeki yüz makyajını aynen uygulamış.ama taklit etmek için bjork ü seçmesi de takdire değer tabii
  • her duyulduğunda sesi iyice açılıp dinlenesi ve eşlik edilesi parça.
  • italyanın roma kentinde klibi çekilen hande yener şarkısı.
  • bu şarkının klibini izleyip üşümeyene normal demiyorlar buralarda.
    hande* bi zmanlar bu şarkıyla kendini aşmıştın biliyorsun değil mi?
  • hande yener'e lady gaga özentisi diyenlere izletilmesi gereken klibe sahip şarkı. ocak 2007'de gaga falan yoktu canım yaa.

- kameraya dönüp götünü kaşıyan, sonra da dil çıkaran bir adet hande yener.
    - siyah deri pantolon üstüne gelinlik + beline siyah kuşak ve siyah eldivenler.

ayrıca yanlış görmediysem birisi damatlık giyinip maske takmış iki erkek de dans ediyordu bazı sahnelerde.

zamanında türkçe popüler müzik dünyasında güzel şeyler de oluyomuş be. hande yener tam bu klibin çıktığı aralar iyice pişmişti, o çizgide devam etse çok farklı bişey olabilirdi bugün. ama kemal doğulu'yla ve sonra sinan akçıl'la tanıştı.
hesabın var mı? giriş yap