• türkiyede telekom sektöründe faaliyet gösteren firmadır.

özellikle distribütörlüklerini yaptıkları "artech" marka aramatik cihazları umth firmaları arasında neredeyse standart halini almıştır. ayrıca profosyonel telefon kulakları`* distribütörlüğü de yapmaktadırlar.

ek olarak kendi geliştirdikleri "calipso" isimli yazılımla da bir çok farklı santralden cdr kayıtlarını alarak şirketler için telefon görüşme raporlarının hazırlanmasını sağlayan yazılımla bir kaç yıldır hannoverdeki cebit fuarına katılmaktadırlar.
  • (bkz: phonsai)
  • ilk iki yorum dışında diğer yorumlarda geçen markaların hala distribitörlüğünü yapmakta olan telekomünikasyon firması.
    ek olarak; (bkz: yealink) markasının
    kendi markası olan (bkz: xpeech) santal, ıp telefon, kulaklık ve switch ürünlerinin
    (bkz: teltonika)
    (bkz: neogate)
    (bkz: sennheiser) markalarınında hala türkiye resmi ithalatçısıdır.
  • sennheiser deneyim odası uygulamasını takdir ettiğim kurum. kulak içi kulaklıkları bile test ettiriyorlarmış, ne güzel.

https://www.youtube.com/watch?v=agsipkf5z0i
  • sennheiser'in türkiye sitesinden perşembe öğlen saatlerinde aldığım sennheiser cx 1.00 kulaklığı yurtiçi kargo vasıtasıyla cuma günü sabah saatlerinde izmir'deki evime ulaştıran ve ürün ile beraber içine 5 adet yeşil naneli olips'imsi şeker, mikrofiber ekran temizleyici ve "şarkılarını hayranlarınla paylaşıp eğlenceni çoğaltırken yanında olduğumuz için çok mutuyuz. bizi tercih ettiğin için teşekkür ederiz." yazılı kartpostal bırakan dağıtıcı. sevindiri oldum yalnız. ayrıca mediamarkt gibi mekanlarda 150 lirayı aşan kulaklığı kampanya ile 119 liraya satın almıştım. kesinlikle sennheiser ürün alınacaksa eğer sağda soldaki teknoparketlerden değil resmi site - bircom'dan alınmasını tavsiye ederim.
  • sennheiser cx 3.00 kulaklığımın sol tarafından ses gelmeyince yolladığım 2 gün sonra yanında sennheiser şekerlerle sorgusuz sualsiz sıfırını gönderen über aşmış firma.
  • kendilerine vatan bilgisayardan aldığım jak girişini istemeden kırdığım sennheiser kulaklığımı yolladım. ulan jak girişini kırmak net tüketici hatası yani bunun lamı cimi yok. ama gerçekten kulaklık montun cebindeyken eğilip ayakkabımı bağladığım esnada kırılmış. kırılma değildi yamuldu ben düzelteyim derken elimde kaldı. montun cebinde aynı pozisyonda soft sigara paketindeki tüm sigaraları sayısız kere kırdığım için sorunun asıl kaynağını çok kolay buldum.
    işin özeti ben bunlara yolladım aynen bunları diyerek adamlar hiç laf söz etmeden 2 gün içinde yenisini bana yolladılar. sennheiser kulaklık kullanıyorsanız gerçekten servis konusunda içiniz rahat olsun.
  • sennheiser mx271 kulaklığmın sol hoparlöründen ses gelmiyordu,pazartesi günü kargoya vermiştim sağolsunlar aynı kulaklığın yenisini göndermişler.teşşekkür ederim kendilerine
  • sennheiser'in resmi türkiye distribitörü ve yetkili servisidir. kasım 2015'te sennheiser türkiye resmi sitesinden sennheiser cx 2.00g modelinin kulaklığı yaklaşık 8. ayda üstten ikiye ayrıldı, baktım ses geliminde sıkıntı yok, yerine taktım. gene çıktı, ufak bir miktar uhu ile yapıştırdım, bu sefer oturdu yerine. 1 hafta öncesine kadar sıkıntısız iken bu sefer ikiye ayrılma olmadan topyekûn gitti ses.

aradım sordum ne yapılabilir diye, yurtiçi kargo ile karşı ödemeli yollayın bakalım dediler. yollamamın ertesi günü mesaj geldi bakıyoruz duruma, ondan bir saat sonra da garanti kapsamında yenisini yolluyoruz diye. mesajdan 3 gün sonra da sıfır kulaklık geldi elime.

özetle, sennheiser güzel markadır, belli ki hata payından ürün çıkmış bana ilk aldığımda. lakin adamlar servis olayını farklı bir yere çekmiş. gönül rahatlığı ile kulaklıkta sennheiser, sennheiser'da da resmi siteyi öneririm alınacak yer olarak.
hesabın var mı? giriş yap