barrbody

  • 447
  • 0
  • 0
  • 0
  • 12 yıl önce

birbirimizebikacaskkadargeckalmisolmasay

bu yazarın utanma duygusu olacağını ümit etmiştim. oysa şimdi görüyorumki sabahtan beri artan dozlardaki entryleri ile bu şahıs birine hakaret eden kişi olmaktan diyelim ki bu bi yanlış anlaşılma öyle bile olsa bundan rahatsız olmayan ve sanki bununla övünür gibi yazıp duran biriymiş.

önce bir entrysinde şahsıma yönelik "siktir git" lafını sarf etmesiyle başlayan süreç nihayetinde kendisinin "siktir git'in meailini bizzat tecrübe sahibinden henüz öğrenmenin heyecanıyla coşmaktadır şu anda" ifadesini kullanmasıyla benim açımdan sonaerdi. gerisi sözlük vicdanının süreci. ben burda yazarken böyle insanlarla bu dozda süreçlere girileceğini tahmin etmiyordum. kendimi saf bulmam amma demekki saf bir yanım halâ kalmış.

bu yazarımız hakareti karşısındaki haklı yakınmayı "höykürmek" diye tanımlarken ayrıca bir de ağır hakaret ettiği kişiden mesaj bekleyen biriymiş. daha fazla hakarete maruz kalmamak için kendisine mesaj atmayı tercih etmedim. çok iyi yapmışım. bu kadar gözler önünde bu kadar ağır laflar saydıran bu insan kim bilir mesajlaşma sürecinde neler söyleyecekti.

neyse herşey açık. ben kimseye hakaret etmediğim için rahatım. bu ortamda bu dozda hakaretin varlığından hoşnut olan çok kişi olduğunu da sanmıyorum. evet halen saf bir yanım var.

devamını okuyayım »