juniorlider

  • 248
  • 5
  • 2
  • 0
  • dün

çukur (dizi)

iyi ki mihriban sahnesini beğendik dedik. sürekli adamın yarasını deşip onu bu kadar savunmasız ve aciz duruma düşürüyor senaristler. hele ki yamaç'ın elinde oyuncak oldu. yahu adamın intikam almasını beklerken masal dinlediğini gördük. bir kaç defa yamaç'ın yenildiğini görelim yoksa "atara atar gidere gider çukurluyuz şeklimiz yeter" modlari fazlalaşınca irete oluyor.

madem sultan ve paşa, idris'in arkasından işler çeviriyor, ava giden avlanır mantığıyla yakalanma korkusu ile hatalar yapsın ve istemsizce kendilerini ele versinler. böyle daha heyecanlı olur.

hiç izlemeyen biri selim'ı görse konuk oyuncu sanır. ilk zamanlarda "taht için kardeş katlı vaciptir" rollerini keserken şimdi mecnun misali habire düşünüyor, bir çölü eksik.

sena'yı ajan yaptınız ya tebrikler. halbuki sultan'ın yerine geçseydi ve onun da yamaç gibi bir anda karakteri değişseydi daha iyi olurdu. "bu iş bitince ayrılacağım" diyen yamaç, bu iş bitince sena'yı götürmek istesin ama sena hayır desin mesela. hatta yamaç "sena, sen bu değilsin" desin ahahahahah. tam o anda da cumali karakteri ortaya çıkabilir. mesela idris yamaç'ı istesin ama cumali falan geçmek istesin. şaşırtın bizi yahu.

devamını okuyayım »
23.01.2018 20:48