morales

  • 2049
  • 212
  • 0
  • 0
  • geçen hafta

rüzgar erkoçlar

istesede istemese de biyolojik gerçekleri değiştiremeyecek olan trans bireydir.

erkeğin kromozomu xy kadının kromozomu xx neticede. hadi kol derisinden penise benzer olan ama fonksiyonu olmayan bir uzantı yapıp dışarıdan da bütün yanetkilerine rağmen eksojen androjen replasmanını ömürboyu yaparak maskülen bir görüntüye ulaştın diyelim. genetiğini nasıl değiştireceksin ?

peki sadece ve sadece fetus döneminde oluşan prostat, testis, epididim ve corpus cavernosum gibi erkek genital organ ve dokuları ne olacak ?

yani modern bilim henüz erkeği kadın, kadını erkek yapamıyor. yapılan işlem sadece benzetme işlemidir ve fonksiyonel değil estetik nitelik taşır.

kendisi de trans bireydir. lgbt üyesi herkes de sokak ortasında müstechen pozlar vermiyor. içlerinde son derece derli toplu yaşayanlar var. o yüzden saçmalamayalım.

edit : hülya avşar'ın programında da insan aklı ile dalga geçecek şekilde yalan söylemiştir.

cahil hülya buna soruyor -yani şimdi biyolojik açıdan baba olabilir misin- diye. bu da büyük bir pişkinlikle -evet olabilirim- diyor.

afedersin ama epididim, testis gibi erkek eşey organları olmadan sperm nasıl üreteceksin de baba olacaksın ? sperm bankasından sperm alırsan da çocuğun biyolojik babası otomatik olarak sen değil başkası olmuş olur.

devamını okuyayım »
02.10.2017 16:09