mucit

  • 3651
  • 8
  • 1
  • 0
  • 3 gün önce

spotify

arşivini oluşturduğu adamları baba yadigarı cd playerin başına çöküp dinleyenler için belki bir anlam ifade etmez. ama mobil cihazlarla gezen, nerede ne yeyip ye içtiği belli olmayan günümüzün hareketli, çabuk tüketen, çabuk bıkan adult nesli için cuk diye oturmuş bir ürün.

ayrıca şöyle de bir durum var. dünya üzerinde milyonlarca şarkıyı satın alma imkanınız yok. varsa zaten buralarda gezmeyin. spotify gibi servisler size süper bir keşif imkanı sunuyor. sırf itunes bu konuda zayıf kaldım diye radio'yu çıkarttı. insanlara daha fazla müzik satmanın yolunun, onlara yeni müzikler keşfettirmekten geçtiğini anladıklarını düşünüyoruz.

spotify ile birçok eserle yüzleşeceksiniz. tanımadığınız adamların eserlerini yüksek kalitede, tavizsiz dinleyeceksiniz. hem endüstriyi besleyecek hem de parayı mal gibi bir araziye bağlamamış olacaksınız.

şöyle düşünün. gidip, seçtiğiniz bir muhitte yıllar boyu kalacak bir ev almak mı? yoksa her gün şehrin cıvıl cıvıl sokaklarında istediğiniz otelde kalmak mı? spotify veya başkası. streaming müzik kanıksamamız gereken bir şey. aynı şekilde streaming video da öyle olacak. bir gün netflix gelince de evdeki arşivlerden söz etmeyin. allah aşkına.

devamını okuyayım »
24.09.2013 17:00