pedagojik diktator

  • 413
  • 0
  • 0
  • 0
  • 2 ay önce

eksi peace

"akp'yi sevmem fakat kürtlerin elindeki belediyelere atanan akpli kayyumlar iyi çalışıyor." bir kaç günlük diyarbakır ziyaretinden sonra bu kanıya varmıştı.

ilgili entryler: #70728149, kendi yazdıklarına atfen yazdığım entry'den sonra bunu yazmıştı: #70728696

halkın ezici bir desteğini alıp belediye başkanı seçilen kişilerin görevden alınıp yerine kayyumların atanmasında ne hukuki ne de demokratik açıdan hiçbir sorun yoktu ona göre. önemli olan hizmet! demokrasi de neymiş? hukuk mu? hak getire. yeter ki "kürt anasını görmesin".

fakat bugün beşiktaş belediye başkanının görevden alınmasından sonra hukuk ve demokrasiyi hatırlamış. sadece kendi seçtiklerini irade olarak görüyorlar demiş. ikiyüzlülüğün kayda geçilmiş hali burada: #73278047

türkiye'de kendine muhalifim diyen fakat özünde hiç de öyle olmayan yığınla insan var. bu zat da onlardan sadece biri. hiçbir ilkesi olmayan, politik bilinçten hiçbir şekilde nasibini almamış saf bir çıkarcılık ve tahammülsüzlük üzerine hayatları inşa edilmiş. dikkat edilirse hiçbir ilkesel tutum üzerinden tavır almazlar. sadece kendilerine dokununca sesleri çıkar. onun dışında padişahım çok yaşacıdırlar.

devamını okuyayım »
05.01.2018 01:37