tuzbuzz

  • 15697
  • 163
  • 46
  • 1
  • bugün

erkeklerin evlenmek istemedikleri kadın tipleri

yoktur.
dogru kadına dogru adam gerekir sadece.
birkac ornekle anlatalım. bunlar yuzeysel ornekler olsun. hayatın her alanına alternatifleriyle yayalım:

-makyaj yapan, bakımlı kadınlardan hoslananlar: bazı adam ister ki esi her daim bakımlı olsun. bakımsız kadın almaz.
-dogal guzelligin canını yiyeyim: bazı adam ister ki esi dogal olsun. makyaj yapmasın. topuklu giymesin. sade ve zarif olsun. kokos kadın almaz.

-cici aile kızlarından hoslananlar: bazı adam ister ki evlenicegi kadın hanım hanımcık olsun. oturması kalkması, nerede ne denir, ne giyilir bilsin..ailesine cici davransın.. edepli olsun, canımı yesin. fırlama kız almaz.
-kafa kızlardan hoslananlar: bazı adam ister ki karsılıklı pes tasınlar, rakı balık yapsınlar, rahat olsun, kafaları maksimumda acık olsun..yanında rahat olsun. kufur de etsin, icki de icsin, en samimi erkek arkadasıyla gibi geyik de cevirebilsin. kafa olmayan kız almaz.

-kendi ayakları ustunde duran disli kız sevenler: her isini kendi gorebilsin ki ben ona daha da hayran olayım. disli olmayan, kendisine saygısı olmayan, her konuda kendini gelisirmeyen kız almaz.
-kristal bir vazoda korunması gereken kız sevenler: bazı erkekler ister ki kadın hassas olsun, kırılgan olsun azıcık. o kadın. beni onu koruyayım, kollayayım, seveyim, opeyim, mutlu edeyim. cabbar kadın almaz.

gibi gibi.

o yuzden canlar hicbir erkek icin ozunuzu degistirmeyin.
sizinle siz oldugunuz icin, her detayınıza hayran oldugu icin evlenecek bir adam bulun...

devamını okuyayım »
20.08.2013 11:50