upir

  • mangal yürekli rişar (523)
  • 810
  • 11
  • 3
  • 0
  • evvelsi gün

kevin spacey

"linç kültürü"nden dem vuranlar var ve haklılar. anlatılan her şey sorgulanmalı ve didiklenmeli.

işte tam olarak bu yüzden, vulture.com, ismini vermek istemeyen başka bir alleged spacey kurbanının dediklerini aktarmakla kalmamış, gitmiş söylediklerinin adı geçen okuldaki başka insanlarla, tarihlerle karşılaştırarak doğrulamış. en azından verilen tarihlerin tuttuğunu ve bu kişinin kıçından uydurmadığını, 90lardan beri bunlardan söz ettiğini doğrulamış.

http://www.vulture.com/…ed-sexual-relationship.html

ha vulture'a niye güvenelim derseniz haklısınız. 1968'den beri yayın yapan new york magazine'in uzantısı olduğu için şahsen ben öyle internette dolaşan alelade bir bilgi parçasından daha fazla dikkate alıyorum.

bin kere yazılanı ben de yazayım, kevin spacey'i de pek bir severdim, cidden kalbim kırıldı lan skandaldan. skandaldan ayrı, verdiği tepkiden ayrı tiksindim. "taciz ettim mi hatırlamıyorum, ettiysem çok pardon, bu vesileyle aslında ben gay'im"

bu ne lan? bugüne kadar hem kadın hem de erkeklerle ilişkisi olmasının pedofiliyle ne alakası var? bu sadece neden bir kızı değil de oğlanı tercih ettiğini açıklayabilir, neden çocuk taciz ettiğini değil. lgbtq komünitesi seni ne yapsın zaten. tamamen dikkat dağıtma amaçlı bir açıklama. gerçekten içinden gelip çaresizlikle bunu yazdıysa da, hala niyeti dikkat dağıtma ama bunun farkında değil.

artık jimmy fallon'lara falan çıkıp tontiş tontiş gülemeyecek, biz de bakıp "lan ne güzel insanlar var hem yetenekli hem mütevazi hem zeki" diye izleyemeyeceğiz. yazık. sadece yaptığı şeyden bireysel olarak değil, çok şahane olduğunu zannettiğimiz bir kişi daha eksildiği için popüler kültür adına da çok yazık. eğitemeyeceği insanlar için de çok yazık. parçası olamayacağı yapımlar için de çok yazık. sen git 50 küsür yıl boyunca isminden marka inşa et, insanların hayatına dokun. onca işe imza at. sonra yönetemediğin bir dürtü yüzünden bütün bunlardan insanlığı mahrum bırak. hem de sadece alarak değil. insanların sana baktığında bu olayların ötesini göremeyecekleri bir hale getirerek. şuan yukarıda yazdığım üzere lgbtq komünitesi dahil kimsenin sahipleneceğini zannetmiyorum.

tekrar diyeceğim, yazık.

devamını okuyayım »
02.11.2017 21:40