vejeteryanvampir

  • mangal yürekli rişar (523)
  • 746
  • 0
  • 0
  • 0
  • 2 ay önce

biletix

internetten satışta hizmet bedeli aldığı yetmiyormuş gibi, gişeden ya da satış noktalarından bileti alabilmemiz için dahi eksta ücret talep eden soyguncu şirket.

--- spoiler ---

teslimat şekli:

3d secure kurye - haftaiçi teslimat (ups) 6.00 tl
daha ucuz ve çok daha güvenli... biletleriniz, sadece kimlik kontrolü ile istediğiniz adrese istediğiniz tarihte teslim edilir.

standart kurye - haftaiçi teslimat (ups) 8.00 tl
biletleriniz adresinize seçtiğiniz teslimat tarihinde, resimli bir kimlik ve bilet satın alırken kullandığınız kredi kartı kontrolü yapılarak teslim edilir. lütfen unutmayın, bilet teslimatı sadece kredi kartı sahibine yapılır ve teslimat sırasında mail order formu imzalatılır.

3d secure etkinlik gişesi veya perakende satış noktaları 4.00 tl
artık biletlerinizi teslim almanın daha ucuz ve güvenli bir yolu var!!! ödemenizi 3d secure kullanarak yapın biletlerinizi, gösteri gününden önce biletix satış noktalarından veya gösteri günü, gösteri saatinden 2 saat öncesinden itibaren etkinlik mekanında bulunan etkinlik gişesinden alın. üstelik yanınızda sadece size verilen referans numarası ve resimli kimlik bulundurmanız yeterli.

etkinlik gişesi veya perakende satış noktaları 5.00 tl
biletlerinizi, gösteri gününden önce biletix satış noktalarından teslim alabilirsiniz. bu sizin için zor ise gösteri günü, gösteri saatinden 2 saat öncesinden itibaren etkinlik mekanında bulunan etkinlik gişesinden alabilirsiniz. ama lütfen size verilen referans numarası ve kullandığınız kredi kartı ile resimli kimlik belgenizi göstermeyi unutmayınız. bu belgelerden biri gösterilmediği takdirde, biletinizin size teslimi gerçekleştirilemez. lütfen unutmayın, bilet teslimatı sadece kredi kartı sahibine yapılır.

--- spoiler ---

ya bileti bana fiilen hiç bir şekilde ekstra ücretsiz vermeyeceksen parayı neden alıyorsun? işin içine kurye girmeyecek, posta masrafı girmeyecek, geleceğim ben alacağım bileti, e daha niye para ödüyorum sana? hizmet bedelini neden kesiyorsun o zaman bileti vermeyeceksen? tüketici mahkemesine ve rekabet kuruluna şikayet etmek lazım seni.

devamını okuyayım »
15.03.2012 18:11